Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Жителі Рогізна вимагають маршрутки до свого села

Уже вкотре не полишають спроб все ж таки добитися того, щоб до їхнього села курсувала маршрутка, жителі Рогізна. До редакції часопису обурені жителі знову надіслали гнівного листа з проханням допомогти їм «вплинути» на владу й врешті раз і назавжди вирішити наболіле питання.

«Ось уже від серпня 2014 року у Рогізно, що знаходиться всього в 6 км від районного центру, перестали їздити маршрутки. Жителі села не мають чим добиратись до Жидачева. Надворі зима, людям потрібно на роботу, дітям у садочки, школи, студентам на навчання, хворим до лікарні, безробітним у центр зайнятості. Майже півроку люди добираються до райцентру велосипедами, але ж зараз зима», - бідкаються у листі селяни. Люди запитують, як їм бути, адже більшість з них працює у райцентрі чи за його межами.

«Незважаючи на масу прохань і звернень з боку громадськості, влада залишається бездіяльною… У селі 760 жителів. Восени селяни зорганізувалися і разом з агрофірмою полатали дорогу між Жидачевом і Рогізном. А тепер залишили нас без транспортного сполучення», - йдеться у листі.

Люди нарікають на те, що ті маршрутки, що заїжджають все ж у село, ходять вкрай нерегулярно, а бувають дні - й зовсім немає. Жителі просять керівництво району дослухатись до їх прохання й затвердити маршрут до Рогізна, передбачивши у ньому рейси у такий зручний час як: 7.15, 8.30, 10.10, 12.10, 16.15, 18.10. За таким розкладом селяни могли б встигати на роботу й вертатися ввечері додому. Крім цього, вони просять, щоб у вихідні та святкові дні людей не залишали відірваними від світу й бодай двічі на день у Рогізно заїжджала маршрутка.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин