Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Ходорові перевіряли стан маршруток

3 лютого продовжила свою роботу спеціально створена робоча група при Жидачівській РДА з перевірки дотримання перевізниками правил перевезення пасажирів на території Жидачівського району.

У цей день перевірку проводили на автостанції м. Ходорова. До складу групи входили спеціалісти відділів РДА та районної ради, громадський активіст Андрій Кобетяк, працівник ВДАІ, представник районної газети.

Як і попереднього разу, звіряли графіки руху маршруток, що курсують у напрямках Львів-Жидачів (ч/з Ходорів), Львів ¬- Жидачів (ч/з Дев’ятники), Львів - Новий Розділ (ч/з Ходорів), Львів - Підмихайлівці (ч/з Ходорів), Жидачів - Чорний Острів та інші. За двогодинну перевірку робоча група зафіксувала порушення графіку руху на маршруті Ходорів - Жидачів.

Оцінювали також санітарний стан салонів маршруток, цікавились у пасажирів, чи немає у них нарікань на поведінку водіїв. Працівник ВДАІ перевіряв технічний стан пасажирського транспорту, за результатами такого огляду складено протокол.

Щодо санітарного стану салонів маршруток, то, на диво, все було пристойно: чисті крісла, штори на вікнах, підлога в нормальному стані. Не було відірваних сидінь, принаймні у тих маршрутках, які встигла перевірити робоча група. Щоправда, не всюди є інформаційні матеріали, такі як: відомості про перевізника, графіки руху, перелік зупинок тощо.

Пасажири не нарікали на водіїв чи санітарний стан маршруток, проте мали зауваження до дотримання графіків руху, особливо на маршруті Львів - Жидачів ч/з Дев’ятники та на погане сполучення із райцентром.

Більше зауважень було щодо стану доріг. Всіх цікавило, хто ж відповідальний за їх ремонт і коли цього ремонту можна очікувати. Щодо стану автостанції, то говорити взагалі немає про що - суцільне багно на заїжджій частині. З приміщень працює тільки каса, пасажирам ніде сховатися від дощу та холоду, оскільки залу очікувань немає.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин