Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Повертайтеся живими!

Днями, незважаючи на передсвяткові клопоти, громади сіл Загірочка та Добрівлян долучилися до так властивої саме духу Різдва благодійності, збираючи допомогу військовослужбовцям, що захищають Україну на сході. Ініціатором став виходець із села Назар Татомир. Сьогодні він активно займається волонтерською справою. Тому й звернувся з пропозицією до своєї громади – бо не підведуть.

Під час недільної Служби Божої 4 січня о. Іван із сільським головою Андрієм Хомутом оголосили про збір продуктів та теплих речей. І вже в понеділок до сільської ради почали зносити закрутки і теплі речі. «Я навіть захвилювався, чи встигнемо до свят справитися», - каже голова. Та вже у вівторок перед Святвечором розвіялися всі сумніви. Сільчани передавали усе, що можуть, аби підтримати армію. Принесли багато різних продуктів, наліпили 3000 вареників, нажарили пампушків і навіть напекли наших пляцків. Один господар, щоб доправити усе, чим вирішив пригостити наших воїнів, мусів скористатися тачкою, бо для рук ноша була затяжкою. Шинки, ковбаси, тушонки, паштети – все, щоб передати на різдвяний святковий стіл наших захисників. Велику увагу приділили і оформленню передач. Написи «Герої на вмирають», «Повертайтеся живими!», «Чекаємо з Перемогою» були на кожній упаковці. Багато хто приносив гроші. Сільський активіст та поет Остап Лижник передав одинадцять своїх книжок «Незалежна нива» із авторським автографом. І, звичайно, дитячі малюнки, які завжди піднімають бойовий дух хлопців та додають сили.

А від хлопців зі сходу громада очікує єдиного - щоб поверталися живими, та автографів на двох прапорах, які передали із волонтерами і будуть зберігати як найцінніший подарунок.

Ольга БАРАН.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин