Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Закривці допросилися маршрутки. Чи допросяться у Рогізно?

Більш трьох років найменше село району Закривець, що входить до Баковецької сільської ради, нарешті з’єднали з обласним центром. Тепер раз у день із Закривця курсуватиме автобус. Досі жителі хутора роками ходили пішки до Трибоківців, а там вже сідали на маршрутку.

У Закривці проживає 23 особи, з яких п’ятеро дітей шкільного віку. Тепер щодня об 11 год. з хутора відправлятиметься автобус, і діти не ходитимуть пішки до школи, а люди на роботу.

Якщо від Закривця до райцентру більше 40 км, то від Рогізна до Жидачева й десятка не буде, а жителів більше 700 осіб. Хоч до райцентру рукою подати, але добратися до нього дуже проблематично.

Поки люди не добилися того, щоб до села заїжджала маршрутка одного з перевізників, їх виручав ще робочий автобус ПАТ «ЖЦПК». Після призупинення діяльності комбінату цей автобус перестав курсувати, і, як на зло, жителів Рогізна відмовився обслуговувати й перевізник. Більше місяця люди добираються до Жидачева пішки, велосипедами, попутними машинами, таксі. Більшість селян працює у райцентрі, діти відвідують Жидачівську музичну школу. «Боляче дивитись, як діточки пішки, полями йдуть до Загурщини, щоб там сісти на якийсь транспорт і потрапити до Жидачева, а ще треба якось додому повернутися», - бідкаються рогозяни.

Людям уривається терпець, тим паче, що селяни зорганізувалися й разом з агрофірмою полатали дорогу між Жидачевом та Рогізно, а також частково від Рогізна до Бережниці. А тепер ось маєш, залишили їх без транспортного сполучення.

У Жидачівській райдержадміністрації кажуть, що до села за весь час так і не спромоглися відкрити маршрут, а всі перевізники, які до цього туди заїжджали, робили це на чесне слово.

«Жителі села кожного дня телефонують до мене з цією проблемою, заходять. Ми зі свого боку робимо все можливо, щоб вирішити проблему. Проте на це треба трохи часу. Ми мали розмову з усіма нашими перевізниками. Розглядаються два варіанти, але обіцяти, що до Рогізна завтра поїде маршрутка, я не можу», - зазначає перший заступник голови Жидачівської РДА Василь Татарин.

Все ж чиновник пообіцяв, що найближчим часом проблему буде вирішено й до Рогізна їздитиме маршрутка.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин