Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Від дітей - листи та обереги, а від старших - теплі речі та кошти

Попри передвиборчу гарячку, яка трохи відволікає від звичного життя, нагадаємо, що в країні триває затяжний збройний конфлікт. На східних рубежах продовжують стояти на захисті цілісності України наші з вами брати, чоловіки, батьки. Їм там холодно, мокро й самотньо. Але їх зігріває думка про те, що вдома на них чекають їхні рідні, а також те, що за них не забувають. Тому кожна звістка, кожна бандероль від нас додає наснаги та віри хлопцям у тому, що вони здолають ворога попри всі складнощі.

 

Щодня знаходяться люди доброї волі, які самотужки або через наших волонтерів намагаються підтримати бійців на передовій.

 

Йде холодна пора, і хлопцям потрібні теплі спальники, рукавиці, устілки, каремати. Впродовж жовтня жидачівські волонтери доспорядили Володю з с. Лівчиць, Тараса з Жидачева, які служать у 24-му ОМБ. Посилки поїхали у Сватово і Чугуїв для Миколи з с. Любші і Йосипа з с. Володимирців.

Волонтери визнають, що вся їхня робота зводилась би нанівець, якби не люди доброї волі, які допомагаю грошима, матеріально і навіть морально.

Достатньо надходить продуктів, теплих светрів, взуття, форми малих розмірів, але вже зовсім закінчилося військове спорядження. Волонтери дякують Світлані Білас, Олегу та Ігорю за передані 400$ і Богдану Ференцу за 200 грн. «Також багато теплих речей передав мій шкільний друг Василь. У фліси, що він передав, можна одягти три взводи солдат», - додає В. Гаврон. Також вдячні Мар’яні Сохан із родиною за теплий спідній одяг, Євгенії Гошовській за теплі в’язані добротні шкарпетки та інші корисні речі, Ходорівській музичній школі, п. Любі з Ходорова і всім іншим, хто передає і допомагає».

17 жовтня школярі Жидачівської школи №2 зібрали 1858 грн. Також свою лепту внесла і Надія Максимів. Зібрану суму волонтери дещо доповнили, разом вийшло 2000 грн, й передали їх сестрі Йосипа з с. Крехова, який отримав на військовій службі важку травму і зараз перебуває у Львівському військовому шпиталі.

Волонтери надсилають або дають безпосередньо в руки бійцям найнеобхідніші речі - від теплого одягу до елементів захисту. Проте, це визнають і самі бійці, найбільше зігрівають серця та душі щирі дитячі листи, малюнки, обереги, які з такою любов’ю та жертовністю діти з Жидачівщини передають нашим захисникам на передову.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин