Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Вервичка для українського солдата

Вервичка – це найкоротший шлях до Бога,

тому що Марія є найкращим провідником на дорозі,

яку звуть Ісус, і знає Його найкраще.

Іван Павло ІІ, Папа Римський.

Наша країна переживає тривожний час - час війни… І немає, мабуть, жодної людини, яка була б байдужою до того, що відбувається. Особливо, по-своєму трепетно і щиро переживають цю ситуацію діти. Тисячі дитячих малюнків, листів їдуть із усієї країни у зону військових дій. І ці прості дитячі слова важливіші за всі пафосні промови деяких політиків. Бо вони щоразу стверджують у наших вояків віру, що їхня боротьба має сенс. Попри всі труднощі, попри недоїдання, нестачу питної води, холодні ночі, попри зради і відсутність технічного оснащення… вони знають, що захищають найдорожче – наших дітей, які чекають їх тільки з перемогою, які так щиро моляться за них…

 

Дитяча молитва… Мабуть, немає у світі чогось сильнішого за неї. І тому сьогодні хочеться розказати про акцію «Вервичка для солдата», яка проходила нещодавно у Жидачівській гімназії ім. О. Партицького з ініціативи вчителя християнської етики Уляни Іванчук. Участь в акції могли взяти усі бажаючі, незалежно від віку. Умови акції такі: з молитвою у серці виготовляємо вервички; з любов’ю у серці пишемо побажання; з чистотою серця освячуємо наші молитовні послання; передаємо через людей із відважним серцем; із щирим серцем молимося за людину, в руки якої передали наш молитовний захист.

 

Отож, упродовж вересня гімназисти плели вервички після уроків під опікою Уляни Володимирівни або самостійно вдома. Для їх посвячення у гімназію запросили духовного наставника гімназистів о. Ярослава, священика церкви Воскресіння Господнього, ієромонаха Чину Найсвятішого Ізбавителя Володимира Груца, настоятеля монастиря Святого Герарда в селі Кохавино з братами. Цікаво, що під час заходу відбувся не лише обряд посвячення вервичок - духовні наставники вчили дітей, як правильно молитися на вервичці, а також розповіли багато історій з власного життя та Біблії, які розкривають чудодійну силу Вервички. Усі разом - діти, вчителі, священики, монахи сплели одну спільну вервичку і промовили Молитву за Україну. Одразу ж наступного дня усі вервички з дитячими листівками та малюнками було передано нашому земляку, що саме їхав на війну. І сталось так, що буквально за тиждень до нашої п’ятикласниці подзвонив юнак зі Сходу (виявляється, вона написала у листі номер мобільного телефону) і подякував! Треба було бачити цю дитину і чути її слова: «Він сказав, що молиться на моїй вервичці, і ще пообіцяв мені, що обов’язково повернеться, і подзвонить до мене!» Випадково? Ні. Дитяча молитва… Немає нічого сильнішого за неї. І вона дуже потрібна нашим солдатам. А ще їм потрібна наша підтримка, наші щирі дії, бо оголеними нервами вони дуже чутливо відрізняють блюзнірство від правди. Тому ми просто не маємо права чинити якось інакше. Разом робимо все, що можемо, для перемоги.

Леся Баранкевич, заступник директора з виховної роботи гімназії ім. О. Партицького.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин