Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

На Жидачівщині придбали тепловізор для десантників

Не таємниця, що українських військових забезпечує сьогодні, на жаль, не держава, а громадськість. Через активістів на передову для військовослужбовців передають одяг, бронежилети, шоломи, що коштують недешево. Більше того, люди скидаються на БТРи, автомобілі, а також прилади нічного бачення, тепловізори.

 

Вагому роботу із забезпечення наших земляків, які сьогодні перебувають у зоні проведення АТО, проводять жидачівські волонтери, підприємці, колективи установ та організацій району, які збирають, передають кошти, продукти, одяг для військових.

 

Про потребу придбання тепловізора йшлося давно. Для цього рішенням сесії Жидачівської районної ради виділено 60 тис. грн. І ось цього тижня такий прилад жидачівські волонтери вже отримали. Як розповів Володимир Гаврон, тепловізор «Pulsar guantum HD50S» вдалось придбати за 58 тисяч грн. В комплект до нього додали й спеціальний акумулятор.

Тепловізор - спеціальний оптико-електронний прилад, який використовують військові для нічного спостереження за контрольованою територією з метою виявлення ворога. Його значення для ведення бойових дій у зоні АТО є досить великим, адже за допомогою тепловізора наші військові вночі можуть помітити ворога на відстані до півтора кілометра.

У найближчі дні тепловізор передадуть бійцям 80 аеромобільної бригади десантників, де він конче необхідний. Цю місію також взяли на себе жидачівські волонтери, які особисто доправлять прилад військовим. Тим паче, що в цій бригаді проходить службу й наш земляк.

Військові, зокрема й цієї бригади, сьогодні стоять на охороні важливих об’єктів на території Луганської області поблизу м. Щастя. На цій території, попри перемир’я, терористами досі ведуться обстріли позицій українських військових. Так, 24 вересня, у районі м. Щастя бойовики з гранатометів обстріляли один із військових підрозділів, який охороняє міст на ріці Сіверський Донець.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин