Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Втікаючи від війни

Із Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей у Жидачівський район на тимчасове місце проживання приїхало 40 осіб, серед яких 15 дітей, повідомив директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Жидачівському районі Ігор Процан.

Із анексованого Росією Криму на Жидачівщину прибуло 14 осіб, а 26 втекли з-під «опіки» проросійських терористів, які вже не один місяць тероризують жителів Луганської та Донецької областей.

Не з доброго життя на Львівщину, зокрема й на Жидачівщину, приїхали мешканці з Краматорська, Антрацита, Тельманово Донецької області, Луганська, сіл Придорожнього, Красного Луча Луганської області.

В основному серед переселенців - жінки, люди старшого віку та діти. Всі вони отримали належну підтримку та супровід працівників Жидачівського територіального центру соціального обслуговування (він в основному займається вирішенням побутових проблем переселенців), а також управління соціального захисту, районного центру зайнятості.

Вирішити проблему із житлом для переселенців допомагають і жителі району. Так, для тимчасового проживання сім’ї з Сімферополя приватний будинок надав виходець із с. Грусятич, а для гостей із Луганської області своє помешкання в тимчасове користування відпустила жителька Журавна. Також сім’ї переселенців проживають у Рогізному, Загірочку та інших населених пунктах. Місцеві жителі допомагають облаштувати побут, всіляко підтримують українців Півдня та Сходу.

Із пошуком роботи їм допомагають у районному центрі зайнятості. За попередніми даними, працевлаштовано четверо осіб.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин