Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Через Рогізно теж не пропускали вантажівки, але вже з врожаєм

У п’ятницю, 22 липня, сільську дорогу для проїзду важкої техніки перекрили й у с. Рогізно. Великотоннажні вантажні автомобілі, якими кілька разів у день вивозять намолочене зерно, розбивають й так не надто якісну дорогу. Хто відшкодовуватиме збитки від такої діяльності – основне питання, яке цікавило селян, що гуртом зібралися й перекрили проїзд вантажівкам. За кілька годин блокування в черзі, очікуючи звільнення проїжджої частини, вже стояло до десятка навантажених збіжжям машин.

 

Поки до людей не приїхали представники ТзОВ «Вінал-Агро» й не запропонували вихід із ситуації, селяни розходитись не збирались. Не задовольнили мешканців Рогізна й прості словесні запевнення представників товариства про те, що дорогу відновлять. Селяни вимагали письмових зобов’язань. І щоб все було офіційно, самі теж написали від громади листа-звернення до керівництва ТзОВ «Вінал-Агро».

 

Щоб врегулювати ситуацію якомога швидше, представники агрофірми разом із представниками громади села приїхали до сільської ради. Там також оформили належні звернення, тепер вже підкріплені печатками Бережницької сільської ради. У понеділок представники громади Рогізна разом із сільським головою Бережниці Гнатом Кухтою, сільським депутатомВолодимиром Барняком безпосередньо зустрілися з керівництвом ТзОВ «Вінал-Агро».

Від товариства громада отримала листа в якому йдеться про те, що дорогу та міст в РОгізному полагодять до 27 серпня. Це було б чудовим подарунком для селян напередодні святкування 100-річчя їхньої церкви.

Ось що в коментарях для «НЧ» повідомив Гнат Кухта: «Попередньо домовились, що дорогу відремонтують. У понеділок оглянули та обстежили ділянки дороги й міст. Орієнтовна вартість усіх робіт може сягати 300 тис грн. Остаточного результату керівництво ТзОВ «Вінал-Агро» ще не повідомило».

Оксана ФРАНКІВ.

P.S.

А більше місяця тому жителі с. Кологор, що належать до Соколівської сільської ради, буквально з вилами домоглися, щоб дорогу в їхньому селі належно поправили. Довший час місцеві жителі не пропускали вантажівки однієї з фірм, що займалася вивезенням піску й машини якої проїжджали сільською дорогою. В результаті жителі Кологор домоглися свого.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин