Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Для бійців Третього батальйону територіальної оборони приготували куліш

20 червня, на прохання командування Третього батальйону територіальної оборони, мобілізованих вояків, серед яких несуть службу й 16 осіб із Жидачівщини, відвідали представники УНСО та «Правого сектору».

Як розповіли Станіслав Рій та Василь Туревич, наші військовослужбовці, яких з дня на день можуть передислокувати в зону АТО, не мають елементарного взуття та змінної форми. Черевики, які їм видали, розлізлися, з підошов повилазили цвяхи.

Щоб провести навчання зі стрільби, немає з чого виготовити мішені. У четвер, 26 червня, УНСовці за сприянням меценатів відправили машину фанери.

Також С. Рій та В. Туревич повідомили імена хлопців, які потребують бронежилетів та касок: це Корецький Роман з Бережниці, Володимир Муравський з Гніздичева, Андрій Щурков з Любші, Тарас Стефанів із Жидачева, Мар’ян Лашко з Жидачева, Ярослав Сокирко зі Старого Села, Ярослав Гутковський з Млиниськ, Ігор Шкляр з Жирова, Володимир Фролов з Руди, Мар’ян Семен із Бережниці та Ярослав Салюков із Рогізна. УНСОвці звертаються до громад цих сіл допомогти бійцям із захисною амуніцією.

У всіх хлопців високий бойовий дух, кожний з них готовий нести службу, проте не зайвою для військовослужбовців є увага з боку земляків. Щоб хоч трішки розбавити сірі будні бійців, УНСовці та представники «Правого сектору» зварили козацького кулешу.

Учасники поїздки висловлюють вдячність меценатам - дирекції «Ходорівського м’ясокомбінату», В. Мазуру, П. Юськіву, Р. Тітику, В. Паславському, народному депутатові О. Канівцю за допомогу, надану військовослужбовцям Жидачівщини.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин