Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Хороший турист – не той, хто завжди перемагає, а той, хто не боїться перевірити себе

Наша районна команда здобула призове місце на обласному змаганні з пішохідного туризму.

«Спортивний туризм – це те, що потрібно саме мені. Жодного алкоголю, сигарет і наркотиків. А те, що потрібно вам, вирішуйте самі», - писав свого часу найшвидший скелелаз у світі Сергій Абдрахманов. Абсолютно погоджуюся з цим висловом. Спортивний туризм тренує силу волі, витримку і внутрішній дух. Туризм – це більше ніж спорт чи захоплення. Туризм – це життя, це пристрасть, це наркотик. Туризм – це найкращий винахід людства.

З року в рік на базі Жидачівського НВК тренується команда району зі спортивного туризму. Щороку ми виступаємо на багатьох змаганнях, однак найважливіші для нас – обласні змагання з пішохідного туризму. Ми завжди готуємось до них, продумуючи тактику і вдосконалюючи підготовку. 2014 рік не став винятком. Ще з березня ми почали тренування. Погода сприяла у підготовці.

20 травня відбулась подія, до якої ми наполегливо йшли – відкриття 53-тіх відкритих обласних змагань з пішохідного спортивного туризму, що проходили на дитячій туристичній базі «Карпати» поблизу Сколе. Щоранку починали з основних дисциплін: з командної смуги перешкод, де змагалися команди з різних районів, та індивідуальної дисципліни. Ввечері відбувалися різні конкурси на туристичну тематику: на швидке будування основ (канату), перетягування канату та в’язання вузлів тощо.

Сприятлива погода дозволяла учасникам змагань насолоджуватися купанням у ріці Опір. Так багато спогадів, пов’язаних із цією рікою! Особливо, коли команди долали етап «Брід», у якому потрібно вправно перейти доволі широку ріку вбрід. Усі мокрі, але щасливі й веселі.

На добрий сон і відпочинок біля вогнища співали під гітару гарних пісень і з нетерпінням чекали нового дня змагань.

У змаганнях, завдяки нашим керівникам подружжю Люсаків Анатолію Васильовичу та Мирославі Василівні, а також нашому улюбленому капітану Олегу Федоріву та згуртованості команди у складі Богдана Товкана, Юрія Гринчишина, Святослава Процікевича, Надії Озарків, Ірени Дубик та Ірини Стасини, ми показали високий результати. Наша команда отримала II місце за командну смугу перешкод та II місце за орієнтування. Загалом посіли II загальнокомандне місце. Ми давно не отримували таких високих досягнень.

Хороший турист – не той, хто завжди перемагає, а той, хто не боїться перевірити себе. Тож повірте у свої сили та зробіть свій вибір!

Анастасія ЙОНКА, учасниця змагань, учениця 10-А кл Жидачівського НВК.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин