Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Від кулі снайпера загинув ходорів’янин Роман Точин

Наші серця і душі плачуть… На барикадах революційного Києва загинув наш краянин, житель м. Ходорова Роман Точин.

Йому всього 45 років. Він повний життя і сил. Роман з перших днів мирного протесту на передовій. Додому приїжджав лише на три дні - і знову в горнило боротьби на барикади. На вул. Грушевського в Києві він був одним із сотників, на яких покладено важливу місію – захист підступів до Майдану. А тим часом вдома на коханого чоловіка, люблячого батька весь час з нетерпінням чекають, переживають дружина та дві доньки…

Попри переживання за кожного, хто поїхав до столиці, ніхто з нас до кінця не вірив, що сумна звістка прийде й на Жидачівщину.

Але правда страшна й невідворотна: 20 лютого від кулі, випущеної снайперами, загинув ходорів’янин Роман Точин. На превеликий жаль, це не єдина жертва того дня. Як повідомляють ЗМІ, 20 лютого «з боку вул. Інститутської по людях відкрили вогонь снайпери. За деякими даними, протестувальникам вдалося відібрати у так званих правоохоронців мисливську рушницю з бойовими набоями.

Юрій Сиротюк повідомив, що внаслідок застосування силовиками вогнепальної зброї серед протестувальників дуже багато поранених і вбитих. Постраждалих несуть у готель «Україна».

По готелю також ведеться вогонь з боку банку «Аркада». За останніми даними, у фойє готелю уже 12 вбитих. 8 з них вдалося ідентифікувати».

Серед ідентифікованих ми побачили й ім’я ходорів’янина Романа Точина…

Вже дещо відомо про обставини загибелі Романа. Разом з ним на барикаді перебував і ще один ходорів’янин Роман Тітик, і, за його словами, вони побачили, як загинув їх знайомий, і побігли, щоб витягнути хлопця. У цей момент по них прицільно вистрелили. Тітику куля влучила у спину, але не зачепила життєво важливих органів. Обернувшись, він побачив бездиханне тіло свого друга Романа Точина.

Пораненого ходорів’янина забрала львівська «швидка», він у безпеці. Роман перебуває на лікуванні у Польщі. Йому зараз потрібна допомога й підтримка кожного з нас, адже рани серйозні.

Натомість тіло Романа Точина вже віддане землі у його рідному місті Ходорові. 23 лютого в останню дорогу Романа проводжали тисячі людей, серед них рідні, близькі, побратими…

Ходорів’яни, друзі, сусіди, керівництво міста, щоб хоч якось полегшити горе сім’ї, беруть на себе всі витрати з організації доставки тіла та підготовки до похорону, повідомила Марія Стеців.

Про Романа відкликаються тільки найкращими словами. Він був справжнім другом, люблячим і дбайливим сім’янином. Для усіх це велика й непоправна втрата.

У наших серцях він назавжди залишиться Героєм. Роман віддав найдорожче, що мав, – своє життя. Він поклав його за нове майбутнє кожного з нас. Ми цього ніколи не забудемо. Вічна пам'ять!

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин