Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Бортниках громадські активісти організовують дозвілля для сільської молоді

З жовтня цього року ГО «Центр просвітництва та розвитку людини» розпочала у с. Бортниках реалізацію проекту «Молоде, вставай! Виховуємо еліту у нашому селі!». Як розповіла виконавчий директор ГО «Центр просвітництва та розвитку людину» Наталія Проць, мета проекту - організація дозвілля для школярів й молоді цього села.

 

Громадська організація ставить своєю метою формування гармонійної, всебічно розвиненої особистості, утвердження й збереження тверезості, пропагування здорового способу життя, зміцнення інституту сім'ї, підвищення правової культури та правосвідомості у суспільстві як необхідних умов духовного, фізичного, морального, економічного і демографічного відродження України. Нині ГО «Центр просвітництва та розвитку людини» зосереджена на здійсненні своєї діяльності переважно у сільських місцевостях.

 

За цей час громадськими активістами у Бортниках проведено збори села, на яких презентували згаданий проект та розповіли про його актуальність, визначили цільову аудиторію. Згодом відбулося знайомство з учасниками проекту та організовано перше заняття на тему: «Мої цілі, я і оточуючі». В рамках проекту проводяться екскурсії на скелі Довбуша (Карпати), у Гошівський монастир та в м. Галич.

Проведено заняття на тему «Фінансова грамотність. Гроші – ціль чи засіб?» та рольову гру «Купи свою мрію». Спільно з активістами діти - учасники проекту провели «Кіновечір», під час якого відбувся спільний перегляд фільму і його обговорення. Крім цього, організовуються періодичні заняття у спортзалі.

Під час заняття на тему «Національна пам'ять та ідентичність українців. Україна у світі. Події сьогодення» організували пізнавальну ходу Бортниками до пам'ятника жертвам політичних репресій та Голодомору. Біля пам’ятного знаку змовили спільну молитву, хвилиною мовчання та запаленням свічок вшанували пам'ять загиблих українців.

Молодь села підготувала чимало подарунків до святкового дійства Андріївських вечорниць. Тож вихідними молодь і ГО «Центр просвітництва та розвитку людину» запрошують усіх до Бортник на Андріївські вечорниці.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин