Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Нічне «прибирання» столичного Євромайдану «Беркутом» та комунальниками знову збурило суспільство

Вночі 11 грудня киян розбудив тривожний передзвін церковних дзвонів, що скликав жителів міста на допомогу мітингувальникам, яких серед ночі штурмували спецпідрозділи.

Передзвоном церковних дзвонів вдень на віче скликали й жителів Жидачева. Спроби знову застосувати силу проти мирних протестувальників викликали в людей гнів та обурення.

Традиційно розпочалося зібрання з Гімну України, спільної молитви та з благословення священиків.

До небайдужих жителів міста та району, котрі прийшли підтримати учасників Євромайдану в Києві і висловити своє обуреннями нічним «прибирання» столиці, звернулися міський голова Жидачева Володимир Левко, заступник міського голови Ярослав Гаврильчук, заступник голови районної ради Марія Стеців, депутати районної ради Михайло Марків, Ігор Михайленко, громадська діячка Марія Турченяк, член Координаційної ради з підтримки Євромайдану Володимир Гаврон.

Останніми новинами, почутими та побаченими на Євромайдані, поділилася з учасниками зібрання Марія Стеців. Вона також повідомила приємну новину, що бійці кіровоградського спецпідрозділу відмовилися їхати на розгін мітингувальників до Києва (згодом ця інформація була спростована МВС), висловивши сподівання, що представники міліції таки стануть на бік народу. Також заступник голови районної ради звернулася до керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, до голови РДА і представників Партії регіонів не мовчати і «не ховатися в норах». Вона закликала працівників структурних підрозділів райдержадміністрації не боятися, висловлювати свої думки, виходити на підтримку мирного протесту. «А ганебна Партія регіонів у нашому районі мала б припинити свою діяльність», - резюмувала М. Стеців.

У свою чергу міський голова Жидачева зауважив, якщо працівники установ міста відчувають тиск з боку керівництва через події Євромайдану, не мовчати, а повідомляти про такі ганебні факти.

Перед учасниками віче також виступили жителі району, які днями повернулися із Євромайдану, зокрема жидачівець Михайло Лівий та ходорівчанка Ольга Дячук. Вони закликали не бути байдужими до подій, що сьогодні творять нову історію України, їхати до столиці, підтримати мітингувальників.

Учасники зібрання дякували всім, хто в ніч на 11 грудня відстояв мирний Євромайдан.

У резолюції учасники віче прийняли звернення до Президента України та Президента Європарламенту.

Після завершення зібрання люди підходили до скриньки пожертв і щедро давали кошти на підтримку учасників Євромайдану.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин