Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Жидачівський район оголошено «територією без Януковича»

На позачерговій сесії районної ради депутати засудили кривавий розгін мирних протестувальників Євромайдану в столиці та оголосили Жидачівський район «територією без Януковича».

2 грудня відбулася XXIV позачергова сесія Жидачівської районної ради. Провести засідання сесії вирішили перед адміністративним будинком на площі Свободи. Засідання позачергової сесії переросло у віче. Перед жителями міста, учнівською, студентською молоддю виступали представники фракцій політичних партій у районній раді від УНП Михайло Марків, ВО «Свободи» Андрій Лялька, ВО «Батьківщина» Володимир Площанський, «Нашої України» Ігор Рібун, «Удару» Богдан Бойчук, «За Україну» Роман Баліцкий. Також звернулися до громади мер міста Володимир Левко, голова районної ради Ігор Кос. Вела засідання заступник голови районної ради Марія Стеців. Участь у роботі позачергової сесії взяли 38 депутатів із 66.

Керуючись Конституцією України та ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Жидачівська районна рада засудила дії органів центральної влади України щодо злочинного розгону Євромайдану в м. Києві 30 листопада 2013 року. Депутати підтримали ініціативу лідерів трьох опозиційних сил та громадських організацій щодо створення Штабу національного спротиву та Резолюцію Народного віче в м. Києві 1 грудня 2013 року, підтримали заяву Українського католицького університету з приводу насильницького придушення Євромайдану в Києві. Оголосили територію Жидачівського району «територією без Януковича». Закликали перевізників та власників автотранспортних засобів Жидачівського району підтримати ініціативу жителів, які мають бажання взяти участь у протестних акціях у м. Києві.

Учасники мітингу закликали депутатів-регіоналів вийти з Партії регіонів. Свою позицію прокоментував Ігор Закорчемний, який зазначив, що він ніколи не був членом Партії регіонів, а депутатом районної ради обраний по мажоритарному окрузі. Він зазначив, що як громадянин засуджує дії влади, які спровокували жорстоке побиття мітингувальників 30 листопада.

Віче завершилося спільним виконанням Гімну України та протестною ходою вулицями міста.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин