Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

В Жидачеві народне віче на підтримку Майдану

1 грудня у Жидачеві біля пам’ятника Кобзарю відбулося народне віче на підтримку Євромайдану. З ініціативи громади „За переїздом” мирний мітинг розпочався з цього мікрорайону. Жидачівський декан, отець-мітрат Василь Юрів благословив захід.

Мешканці від найменших до найстарших разом з керівниками міста, представниками громадських та політичних партій організованою колоною вирушили в напрямку центру міста. Школярі несли Державний Прапор та стяг УПА, вигукували проєвропейські гасла, співали патріотичні пісні. До колони долучалися небайдужі.

Біля пам’ятника Т. Шевченку священики благословили мирний захід, який продовжився виконанням Державного Гімну. Виступити перед громадою Жидачева мав можливість кожен. До присутніх зверталися ті, хто був у Києві на Євромайдані - Андрій Данилець, Андрій Чад, Володимир Ємець, депутати міської і районної рад, мешканці міста, громадські діячі, міський голова Володимир Левко та голова районної ради Ігор Кос. З імпровізованої трибуни звучали заклики підтримати Київ у загальнонаціональному страйку, підтримати активне студентство, не стояти осторонь сьогоднішніх подій, які збурили суспільство.

Віче закінчилося виконанням Гімну і продовженням пішої ходи вулицями Жидачева.

Схожа акція пройшла вперше у п’ятницю, 29 листопада, «За переїздом». Її організували мешканці цього району разом з активістом, депутатом Жидачівської міської ради Ігорем Федоришиним. На знак солідарності з мітингувальниками у столиці і підтримки євроінтеграції «За переїздом» було піднято прапор Євросоюзу, в центрі якого красується наш Герб – Тризуб.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин