Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Знайди мене, моя рідненька!»

Не одрікайтесь од сирітської любові,

Бо збайдужіле серце не вартує і гроша.

Тож полюбімо рідних не лише по крові,

Хай рідною нам стане і сирітська душа.

29 вересня, в районі відзначили День усиновлення. Основні урочистості відбулися напередодні свята (День усиновлення припадає на 30 вересня) у с. Володимирцях, де вже чотири роки поспіль функціонує будинок сімейного типу, в якому разом із батьками-опікунами проживає вісім дітей.

Програма заходу, яку підготували працівники служби у справах дітей Жидачівської РДА, була різноманітною та цікавою. Спершу запрошені гості (а це головно діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, які знайшли тепло й любов у нових сім’ях) та їхні нові батьки, опікуни, побували в гостях у великої родини Андрія та Світлани Фастнахтів. Для юних учасників свята організатори підготували конкурс малюнка на асфальті під назвою «Моє щасливе дитинство». Згодом діти взяли участь у футбольному турнірі, що відбувся на стадіоні с. Володимирців та пройшов на високому рівні. Турнір проводив вчитель фізичної культури Володимирецької ЗОШ Василь Стасів.

Також на всіх дітей чекали приємні подарунки. А вже ближче до вечора відбувся святковий концерт, підготований дітьми та їхніми батьками. Привітати родини із святковим днем приїхали й гості з Жидачева.

Найперше з вітальним словом до дітей та батьків на передодні такого великого для них усіх родинного свята звернувся голова райдержадміністрації Сергій Коваль. Зі щирими привітаннями та побажаннями доброї долі до родин звернулася і керівник служби у справах дітей Надія Гавдик.

Розпочала концертну частину свята переможниця IV дитячого відкритого районного фестивалю «Водограй» Юлія Гіжецька. Свої таланти та творчість продемонстрували прийомні діти сім’ї Голубовських Роман та Марічка Ковалишини. Також із сцени Народного дому с. Володимирців лунали музичні привітання від лауреатів дитячого фестивалю «Водограй», молоді ансамблю «Струмочок». Жидачівського міського центру творчості для дітей. Родинне свято продовжили своїми виступами учениця Журавківської початкової школи Юлія Мосій, переможець фестивалю «Водограй» танцювальний колектив Жидачівського РНД «Молодість», вихованки Жидачівського центру творчості для дітей та молоді Христина Стадник, Наталя Максьолова, переможниця районних, регіональних та міжнародних конкурсів Ярина Кухар. Чари української пісні дарувала присутнім родина Ліпковських.

Під бурхливі оплески зустрічали на сцені багатодітну родину Фастнахтів, які, як відзначили організатори свята, є зразковим прикладом справжніх, щирих і теплих сімейних відносин. У цій родині завжди панує атмосфера добра, любові, поваги та взаєморозуміння. Від великої родини Фастнахтів також линули музичні привітання.

Цінними подарунками тй грамотами Жидачівської райдержадміністрації та служби у справах дітей за сумлінне виконання своїх обов'язків щодо утримання, виховання, навчання та розвитку підопічних, за вагомий внесок у розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених, батьківського піклування, і з нагоди Дня усиновлення відзначено родини Фастнахтів із с. Володимирців, прийомні сім’ї: Тараса та Ірини Олійників з м. Жидачева, Романа та Ганни Поповичів із с. Жирівського, Богдана та Любові Голубовських із м. Жидачева, опікунів: Дарію Кулик із м. Жидачева, Наталію Турій із с. Дубравки, Оксану Джежелу, Розалію Опришко, Ігоря Луціва із смт. Журавна, Марію Нумову, Олександру Людкевич із смт. Гніздичева, Мар’яну Кучук, яка зараз мешкає у м. Львові, та Надію Кривоглаву з м. Ходорова.

Не оминув увагою такий чудовий святковий захід і сільський голова с. Володимирців Володимир Ємець. Він зичив родині Фастнахтів та всім батькам, які дарують любов своїх сердець дітям-сиротам, дітям, що втратили підтримку рідних, доброї долі та Божої опіки.

Працівники служби у справах дітей висловлюють слова вдячності всім, хто допоміг їм в організації свята, зокрема сільському голові Володимиру Ємцю, директору Народного дому с. Володимирців Миколі Ліпковському.

Оксана ФРАНКІВ.

Близько 100 дітей у районі перебувають під опікою та піклуванням

За інформацією служби у справах дітей Жидачівської РДА, в районі проживає 97 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них: 81 дитина виховується в сім'ях опікунів-піклувальників, 8 дітей - у дитячому будинку сімейного типу та 8 дітей - у прийомних сім'ях району. За висновком робочої групи, яка створена в лютому цього року при Жидачівській РДА й проводить перевірку сімей, у яких проживають діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, усі опікуни-піклувальники, прийомні батьки та батьки-вихователі достатньо турбуються про здоров'я дітей, їх фізичний, духовний, моральний розвиток, навчання, матеріально утримують їх та створюють належні умови для проживання. Усі діти шкільного віку забезпечені у школах гарячим харчуванням. Опікуни-піклувальники своєчасно оформляють необхідні документи для одержання дітьми належних їм грошових виплат (пенсії по втраті годувальника, соціальної допомоги на дитину, яка перебуває під опікою, пенсії по інвалідності). Усім дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, проводиться медичне обстеження, діти згаданої категорії забезпечуються путівками в оздоровчі табори.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин