Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Жидачів відсвяткував 849-й день народження

Від пам’ятника Кобзарю «Вишиванковою ходою» під звуки духового оркестру від малого до великого вулицями древнього Удеча рухалися мешканці міста, захоплені чудовою ідеєю, яку запропонували організатори.

Впродовж 14–15 вересня жидачівці та гості міста стали активними учасниками й глядачами заходів відзначення 849-ї річниці першої письмової згадки про місто Жидачів.

Розпочався перший день святкувань з молодіжного фестивалю «Мить юності». А далі були турніри з шахів, шашок, волейболу, міні-футболу, змагання з вуличної гімнастики і туризму. Видовищним стало спортивно-розважальне шоу «Ігри богатирів», яке зібрало у сквері на вул. Шевченка чимало прихильників та вболівальників. А дітвора мала можливість досхочу розважитися на різноманітних ігрових майданчиках. відвідати "Парк атракціонів", який за цьогорічним розмахом дітвора називала «американськими гірками» .

Припала до вподоби мешканцям міста запропонована організаторами свята «Вишиванкова хода». Під композиції духового оркестру МБК «Папірник» вихованці міських дитячих установ, учні шкіл, гімназії та ліцею, мешканці міста і гості у вишиванках пройшли центральною вулицею Жидачева від пам’ятника Т. Шевченкові до літньої сцени міського Будинку культури, де розпочався святковий концерт.

З вітальним словом до мешканців та гостей міста звернувся міський голова Володимир Левко. Громаду зі святом привітали також депутат Верховної Ради України Олег Канівець та голова райдержадміністрації Сергій Коваль.

А після офіційної частини жидачівці насолоджувалися танцями, піснями, художніми композиціями, які дарували аматори сцени та відомі колективи, серед яких славні «Галичани».

Марія Татчин.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин