Ходорівчани знову готові протестувати проти бездоріжжя. Їх просять зачекати

З цього тижня, випереджаючи акцію протесту, Служба автомобільних доріг має знову приступити до ремонту автодороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка в м. Ходорові. Для цього вже з понеділка завезуть 100 тонн асфальтобетону.

Ходорівчани знову готуються вийти на акцію протесту щодо катастрофічного стану державної автодороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка, що проходить через їхнє місто.

Заявку на проведення мирної акції протесту «Погані дороги - загроза життю!» до міської ради подали одразу дві громадські організації - «Ідея і чин» та «Ідея Нації». Акція запланована на 21 серпня. Цього дня з 9.00 до 15.00 активісти та учасники акції планували знову вийти на пішохідний перехід вул. Стрийської біля храму св. Володимира та Ольги.

Та, за попередньою інформацією, акція буде перенесена на кілька днів. Оскільки надійшла відповідь від Ходорівської міської ради на звернення ініціаторів акції. У відповіді від 14 серпня йдеться про те, що міський голова Ходорова під час зустрічі із керівництвом Служби автомобільних доріг обговорили «здійснення невідкладних заходів по відновленню пошкодженого асфальтного покриття дороги. З наступного тижня Службою заплановано відновлення ремонтних робіт та забезпечення для цього 100 т асфальтобетону».

З огляду на це Ходорівська міська рада просить ГО «Ідея Нації» та «Ідея і чин» утриматися від проведення акції, запланованої на 21 серпня.

За попередньою інформацією, громадські активісти готові дати можливість відповідним службам виконати ремонтні роботи. Але в разі невиконання обіцяного готові вийти на акцію протесту.

Оксана ФРАНКІВ.

Надрукувати