Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Свято «Травневого вальсу» в Жидачеві

Вихідними у райцентрі відбулося справжнє свято танцю. Свою майстерність демонстрували вихованці одразу трьох спортивно-танцювальних клубів.

У змаганнях із спортивного танцю, що відбулися в приміщенні Жидачівської ЗОШ І-III ст. №2, взяли участь 44 пари юних танцівників віком від 6 до 12 років – це вихованці жидачівського клубу «Карнавал» (тренер Олег Маслій) та клубів м. Ходорова «Грація» (Віталій Шалаковський) і «Фієста» (Ростислав Ронський).

 

Танцювальну майстерність юних обдарувань оцінювала суддівська колегія у складі Христини Шмагари, Олега Маслія, Юлії Миронової, Бориса Маслія, Яни Лико.

 

Організатор змагань - Віталій Шалаковський. Учасники різних вікових категорій змагалися у двох програмах: європейській і латиноамериканській. У віковій категорії до 6 років змагалося 13 пар. Наймолодші танцюристи представили вальс, танець ча-ча-ча, у віковій категорії до 8 років теж брали участь 13 пар, які також продемонстрували достойний танцювальний рівень.

Початківці - чотири пари учасників віком від 8 до 10 років - виконали програму із чотирьох танців, зокрема повільного вальсу, квікстепу, ча-ча-ча, джайву. Далі у категорії ювенали виступали 14 пар вікової категорії 8-10 років та 10-12 років, які показали результативність своєї наполегливої праці під керівництвом талановитих тренерів.

Першу частину програми завершила ліричною піснею Христина Точ. По завершенні виступів конкурсантів майстер-клас із європейської та латиноамериканської програми показали своїм вихованцям та гостям заходу тренери Борис Маслій із партнеркою Юлією Мироновою. Пара виконала вальс та віденський вальс. У свою чергу Віталій Шалаковський із партнеркою Яною Лико станцювали румбу та пасадобль. Обидві пари також продемонстрували взірець виконання самби та джайву.

Для маленьких конкурсантів, які роблять лише перші кроки в цьому складному мистецтві, такий майстер-клас від наставників – приклад для наслідування та заохочення з часом досягти не гірших результатів.

Тим паче, що перші нагороди та схвальні відгуки вже на рахунку юних конкурсантів. Всі учасники відзначені кубками, медалями, грамотами та призами.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин