Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Панахидою за полеглими та квітами для живих відзначили на Жидачівщині День Перемоги

Чи не вперше за 68 років нащадки загиблих у Другій світовій війні вшанували пам'ять полеглих спільною молитвою.

До 9 травня ветерани Жидачівщини отримали від держави понад 1 млн грн матеріальної допомоги. Про це під час однієї з нарад повідомила керівник управління праці та соціального захисту населення РДА Лідія Регусевич. Напередодні Дня Перемоги ветерани війни Жидачівщини та їхні родини отримали одноразову матеріальну допомогу в сумі 1 млн 132 тис 930 грн.

 

Районна влада прийняла рішення відзначити 9 травня напередодні цього дня вшануванням ветеранів війни та їхніх родин, впорядкуванням братських могил та пам'ятників загиблим у роки війни.

 

Так, 7 травня четверо представників Жидачівської районної організації ветеранів України взяли участь в урочистих зборах обласної організації ветеранів України, що відбулися у приміщенні Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки, а 9 травня представник районної ветеранської організації у складі делегації Львівщини взяв участь в урочистостях з нагоди 68-ї річниці Перемоги, що відбулися у Національному палаці мистецтв «Україна» у м. Києві.

У районному центрі 8 травня вшановували пам'ять полеглих у роки Другої світової війни. Розпочалися урочистості церемонією покладання вінків і квітів до могил та пам'ятників полеглих у роки війни, до меморіалу «Борцям за волю України» на Замковій горі та спільним поминальним Богослужінням біля пам'ятника полеглим у роки війни за участю представників духовенства - священика церкви Всіх святих УПЦ КП о. Стефана Гарасиміва, декана Жидачівського деканату УГКЦ о. Василя Юріва та ксьондза костелу Успіня Діви Марії о. Томаша Лябуса. Пам'ять полеглих у роки війни вшанували й ветерани УПА.

Продовжились урочистості у сесійній залі районної ради. Перед учасниками заходу виступили голова райдержадміністрації Сергій Коваль, міський голова м. Жидачева Володимир Левко та голова районної ради ветеранів України Валентин Котляров. Хвилиною мовчання учасники вшанували пам'ять полеглих у роки війни.

Святкову концертну програму підготували працівники районного Народного дому спільно із колективами Гніздичівського НД. Учнівська молодь вручила ветеранам квіти.

За інформацією РДА, керівництвом райдержадміністрації організовано для представників районної ветеранської організації святковий прийом.

Загалом близько 2 тисяч представників Жидачівщини загинули на фронтах Другої світової війни, понад 1 тис представників різних регіонів України та країн ближнього зарубіжжя загинули у боях за визволення Жидачівщини від фашизму.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин