Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Майбутнє Львівщини – талановиті діти»

У світ вийшла книга під назвою «Майбутнє Львівщини – талановиті діти», на сторінках якої зібрані маленькі історії успіху обдарованих дітей Львова та області. У число талановитих і обдарованих дітей Львівщини увійшло троє юних обдарувань Жидачіщини.

Наш район представляють двоє учнів Жидачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - Святослав Карпінський і Марта Воловодівська та учень Ходорівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Іван Гриців.

Про досягнення та заслуги своїх вихованців розповіла директор Жидачівської ЗОШ №2 О. Т. Мальцева.

Талановиті діти в усьому талановиті – цей вислів саме про Марту Воловодівську, яку природа щедро обдарувала багатьма талантами. Юна красуня має добре розвинені естетичні та художні здібності, гарний голос та чудову дикцію. Дівчинка прекрасно малює та володіє технікою бісероплетіння, ліплення, здійснює розпис різноманітних камінців, неповторно декламує вірші. Маленька художниця є багаторазовою призеркою обласних та районних конкурсів малюнка та декламування віршів, володарка різноманітних нагород за високі результати у освітніх конкурсах «Гринвіч-2011», «Кенгуру-2011, 2012», «Колосок-2009-2011». Має Мартуся й велику мрію - хоче побувати в Парижі та у своїх малюнках відобразити Ейфелеву вежу.

Святослав Карпінський талантами Мартусі не поступається. Хлопчик великий інтелектуал, дуже ерудована дитина, капітан учнівської команди «Ерудит» - гордиться здобутками свого вихованця Оксана Тадеївна. Успішний четвертокласник має похвальні листи за останні два роки навчання, здобув найкращі результати в освітніх конкурсах «Колосок», «Кенгуру», «Кришталева сова», є учасником різних інтелектуальних змагань. Здобув грамоту за результативну участь у ІІ етапі Міжнародного конкурсу української мови ім. П. Яцика, став переможцем математичного конкурсу серед учнів 4-х класів м. Жидачева. Хлопчик любить техніку та мріє стати науковцем.

Представник Ходорівщини Іван Гриців наділений Богом співучим талантом – у нього оксамитовий голос. Перші несміливі кроки у світі музики Іван зробив ще зовсім маленьким. Зараз же одинадцятикласник - юний лауреат обласних фестивалів-конкурсів «І слово, і пісня, матусю, тобі», «Сурми звитяги», «Водограй», неодноразово займав І місце на обласному фестивалі «Повір у себе - і в тебе повірять». Іван захоплюється інформатикою та комп’ютерними технологіями, є лауреатом Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер». Найбільша мрія у хлопця - вступити у вищий навчальний заклад і здобути омріяну професію.

Усі вони різні, але однаково люблять свою справу і віддаються їй не менше за дорослих. Вони - покоління нової України, для якого свобода в творчості понад усе.

Урочиста презентація книги відбулася 2 квітня у Львівському Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини. Книга надрукована за сприяння Департаменту з питань науки, освіти, сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації. Діти отримали дипломи учасників проекту, книгу, яка презентувалась, та статуетки.

Усіх присутніх привітала генеральний директор ВЦ «Перлина» Вікторія Шеремета і побажала батькам та дітям світлої легкої життєвої дороги, добра, миру та успіху у всіх майбутніх починаннях.

Марія Татчин.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин