Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Вибухом розтрощило шкільну котельню

14 березня стався вибух в котельні у школі в с. Монастирець. Близько четвертої ранку пролунав сильний вибух, внаслідок якого зміщено несучу стіну, також обвалилося 5 залізобетонних панелей довжиною по 6 м. Площа зруйнованого перекриття орієнтовно складає 36 кв. м. Внаслідок вибуху травмований 63-річний чоловік, якого доправили до районної лікарні з опіками правого плеча та грудної клітки, повідомляється на сайті Жидачівської РДА.

Будівля котельні розташована поряд зі школою, де навчається 170 учнів та 18 дошкільнят.

Того ж дня, 14 березня, при Жидачівській РДА під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Романа Гриціва відбулося позачергове засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з розгляду ситуації, пов'язаної із вибухом в котельні. Комісія рекомендувала у четвер скоротити навчання та відпустити дітей на канікули.

Причина вибуху встановлюється. На місці події створено комісію, яку очолює перший заступник голови Жидачівської РДА Роман Гриців. 14 березня на місці події побував директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Олексій Титаренко. Для участі у роботі комісії залучено представників котлонагляду області для встановлення причини вибуху. Прийнято рішення демонтувати зруйновані конструкції з метою отримання доступу до котлів, з системи опалення спущено воду. За підсумками засідання районної комісії з ТЕБ та НС, вибух у будівлі котельні школи с. Монастирця визнано надзвичайною ситуацією об'єктового рівня.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин