Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

А «За переїздом» діти чемні!

Уже традиційно у Жидачеві «За переїздом» святкування як державних, так і християнських свят проходить урочисто й людно. Не оминула громада пошаною і Св. Миколая. 19 грудня після Святої Літургії у церкві св. Бориса і Гліба дітей прихожан обдаровував подарунками Миколай. А вже ввечері він завітав на відкриття ялинки.

Незважаючи на мороз, дітей з батьками зібралося багацько. Хто ж не знає, що Миколай особливо опікується дітьми, яких любить усім серцем, та що в цей день він робить їм подарунки: хорошим – дарує щось гарне, а неслухам – вуглинку або різочку (щоб вони до наступного свята виправилися й одержали гарного подарунка). Особливо Миколай любить знаходити дітей, які допомагали батькам, багато працювали, щоб опановувати навчання й різні вміння. А «за переїздом» діти чемні, тож без подарунка додому ніхто не повернувся, а різки так і залишились у мішку.

Святкового настрою додало театралізоване дійство, організоване дорослим та дитячим колективом БК «Папірник. А барви феєрверка у момент запалення вогнів на ялинці запам’ятаються дітворі надовго.

Заслуговують на найщиріші слова подяки усі благодійники, які стали помічниками Святого Миколая та освятилися найкращими людськими чеснотами, чистими помислами і благочестям! А це працівники комунального господарства Іван Микитчак, Володимир Мотовильчик, Володимир Мацук, які у 15- градусний мороз змонтували і прикрасили красуню ялинку, Володимир Посацький та Андрій Кіт, які допомогли з подарунками Миколаю. А феєрверками порадував Роман Пахолків. Підприємці Уляна Гнатюк та Оксана Мазур організували частування для артистів. А ще свято вдалось завдяки сприянню міської влади, зокрема депутата міської ради Ігоря Федоришина, та квартального комітету.

Ольга БАРАН.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин