Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Приєднайся до акції – подаруй книжку в сільську бібліотеку

«Новий час» вже це зробив подарувавши 100 книг до бібліотеки с. Любші.

Благодійній акції «Українські книжки – сільським бібліотекам» у Львівській області проходить з 1 жовтня по 1 грудня 2012. Ініціатор заходу – громадська організація «Форум видавців» – ставить за мету зібрати 25 тисяч книжок для поповнення фондів сільських бібліотек Львівщини.

 

Міська молодь має широкий доступ до інформаційних джерел ― книгарень, інтернет-ресурсів, мас-медіа, культурних осередків. У селі ж єдиним джерелом інформації та осередком культури залишається бібліотека. Опитування бібліотекарів Львівщини свідчать, що книжкові фонди більшості сільських бібліотек за останні 20 років майже не оновлювалися (крім підручників, які становлять понад 90% наявних фондів). Згідно із статистичними даними Національної парламентської бібліотеки України, бібліотечний фонд сільських бібліотек у Львівській області у 2010 р. зменшився порівняно з 2009 р більш як на 129 тис. примірників, у цей же період на 260 тисяч зменшилась кількість звернень сільських мешканців у місцеві бібліотеки. Ця тенденція зберігається.

 

У загальний фонд сільських бібліотек щороку надходить 63400 т .зв. фондодокументів (книжки, періодика, аудіокниги тощо), тобто в рік на одну бібліотеку-філію їх припадає всього 55! Одна сільська бібліотека Львівщини в рік отримує в середньому 892 грн на поповнення фондів, більшу частину з яких витрачає на передплату періодики. На книжки коштів просто не залишається. Ця ситуація найбільш загрозлива для молоді, що втрачає доступ до освітньої та культурної інформації і тому приречена залишатись поза важливими суспільними процесами.

ГО «Форум видавців» уже кілька років поспіль проводить благодійні акції з масштабного збору книжок для тих, хто їх потребує найбільше. За цей час зібрано понад 79 тисяч книжок орієнтовною вартістю 650 тисяч гривень, які передано дитячим будинкам, інтернатам, сільським бібліотекам та малозабезпеченим сім’ям. Завдяки новій акції «Українські книжки – сільським бібліотекам» ми зможемо запустити механізм масового громадського руху, який розширить мешканцям села доступ до книги і приверне увагу мешканців міст до проблем культурного розвитку сільських громад.

Відкриймо сільській молоді шлях до знань разом!


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин