«Книги – наші друзі»

30 вересня у бібліотеці с. Бережниці спільно з бібліотекою с. Рогізна на честь Дня всеукраїнських бібліотек, а також християнського свята Віри, Надії і Любові та їх матері Софії було проведено свято під назвою «Книги – наші друзі».

 

Захід розпочали ведучі учні Петро Кухтин та Вероніка Іваник. Про те, як книжка прийшла до людей, розповіла бібліотекар с. Рогізна Оксана Яцикевич, а про історію бібліотеки – бібліотекар с. Бережниці Розалія Басараб. Діти декламували різні віршики, зокрема про рідну мову.

 

Аня Бобак виконала пісні «Рідний край» та «Україночка», а учні 4 класу Юля Федоляк, Галя Лаван, Марта Татарин, Маруся Левицька - жартівливі пісні.

На свято була запрошена студентка 5-го курсу Прикарпатського національного університету факультету іноземних мов Наталя Швед. Вона спілкувалася з учнями англійською мовою, провела літературні конкурси, за участь у яких для дітей було організовано солодкий стіл та нагороджено сувенірами.

На закінчення заходу бібліотекар Розалія Басараб і діти висловили подяку благодійному фонду «Добре серце» за допомогу у ремонті бібліотеки та подаровані книги.

Уляна Запічна, жителька с. Бережниці.

Надрукувати