Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Молодіжний обмін – нові знайомства, нові враження

У липні за програмою молодіжного обміну між містами-партнерами Челядзь та Жидачів наш райцентр відвідала учнівська делегація із Польщі. Натомість учні жидачівських шкіл побували в гостях у польських ровесників.

Жидачів зустрів чотирнадцять школярів із Челядзі по-гостинному тепло й приязно. Молодіжною делегацією опікувався Жидачівський міський центр творчості для дітей та молоді, зокрема його директор Оксана Полівчак та працівники Оксана Візняк, Ліля Устрицька. Леся Сомик, Орися Вдовичин, Михайло Романів. Для юних поляків тут було організовано творчі майстерні з бісероплетіння, основ пластики та живопису, а також екскурсії до Львова, в Олеський замок, в місто-музей Жовкву, на Урицькі скелі, бальнеологічний курорт Моршина, в Івано-Франківськ, у музей-садибу Івана Виговського у Руді. Разом наші та польські школярі на сцені МБК «Папірник» поставили осучаснену виставу «Попелюшка».

Проведення молодіжного обміну у Жидачеві стало можливим за сприяння міської ради, Жидачівської ГО українсько-польської співпраці «Міст приязні» (голова правління Богдан Бойчук), депутатів Жидачівської міської ради Ігоря Федоришин, Оксани Полівчак та завдяки фінансовій допомозі ТзОВ «Монді Пекеджінг Бегс Юкрейн», депутата обласної ради Андрія Кота, приватних підприємців Володимира Щуйка, Андрія Ковбуза, Романа Пахолківа, Володимира Посацького.

У свою чергу шістнадцять представників нашого міста побували у Челядзі. Опікунами групи були Олександра Баранкевич та Роман Кузишин - працівники центру творчості. Цей молодіжний обмін відбувся за сприяння міської ради м. Челядзі (бургомістр Тереза Космаля, заступник бургомістра Тереза Васовіч), а опікувався нашою групою працівник міської ради Адам Яндала. Діти мали змогу пожити у скаутському таборі своїх ровесників із Франції, Латвії, Польщі у місті Хоржов, відвідати міста - спадщини ЮНЕСКО - Краків, Вроцлав, а також галереї сучасного мистецтва у Катовіце, спадщину науки і техніки Сльонського воєводства, місто Ченстохов. Не оминули нагоди побувати у «таборі смерті» - Освенцімі, місті Вадовіце, де народився Папа Римський Іван Павло II,у парку екстремальних розваг, парку мініатюр та у багатьох інших цікавих місцях.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин