Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Традиція журавнівських випускників

Уже традиційно декілька років поспіль випускники Журавнівського «ЗСШ-ліцею» підкорюють вершини Говерли. Саме це сходження вважається кроком у доросле майбутнє. Це перше серйозне випробування на мужність, на силу волі, на витримку.

 

Під керівництвом директора школи Володимира Володимировича Цукорника та вчителів учні подолали декілька кілометрів. Шлях на гору дійсно важкий, але прагнення добратися до бажаної вершини втамовує втому. Саме після завершення школи директор ліцею надає можливість випускникам скуштувати всі смаки життя. І це лише мізерна частинка шляху, який приготувала доля для майбутнього підростаючого покоління. Були спроби подолати цей тернистий шлях не лише за допомогою ніг, але й рук, пальців, нігтів, телескопічних лижних паличок та інших засобів пересування. Сильний вітер створював важкі умови для ходьби. Декому навіть хотілося залишитися посеред гори, опустивши руки, але, на щастя, знаходились люди, які переконували, що треба йти до своєї мети, і це вселяло надію у серце тим, кому було важко… Але, опинившись на вершині, надія стала реальністю.

Захоплюючі краєвиди переповнювали серце радістю, втома вмить пропадала, і сміх з облич не зникав протягом всього перебування на вершині. А що може бути чарівнішим за карпатський пейзаж, коли весь світ ніби на долоні, і здається, що за спиною виростають крила! Коли на висоті кількох кілометрів дихаєш і не можеш надихатися свободою!

Мета досягнута. Ще один з перших бар’єрів на шляху майбутнього пройдено. Отож, в щасливу путь дорогі випускники 2012 року.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин