Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Журналістський «десант» на Жидачівщині

Минулого тижня на запрошення «Нового часу» Жидачівщину відвідали представники четвертої влади. Одразу вісім впливових медійників Львівщини «інспектували» наш район за критеріями відкритості влади, гостинності, туристичної привабливості. І, схоже, Жидачівщина гідно виглядала.

 

18 травня у нашому районі пройшло виїзне засідання Секретаріату Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України, яке очолив голова Спілки, відомий телевізійний журналіст Ярослав Климович. Про Жидачівщину у Ярослава Івановича особливі спогади, адже саме в Жидачеві він розпочинав свою журналістську діяльність. Досі з приємністю та ностальгією згадує багатьох людей, з якими свого часу звела його доля.

Разом із ним по-новому поглянули на наш район відповідальний секретар Спілки журналістів, донедавна власкор газети «Голос України» Оксана Теленчі, заступник голови, шеф-редактор однієї з найпопулярніших щоденних інтернет-газет «Вголос» Андрій Болкун, голова «Медіа профспілки Львівщини» Лариса Біньо, заступник головного редактора «Львівської пошти», голова ревізійної комісії Ігор Берчак, головний редактор «Львівського залізничника» Ігор Паращак, генеральний директор телерадіокомпанії «Сокаль» Микола Пасько та редактор Буської районної газети «Воля народу» Микола Іванців.

Знайомство із Жидачівщиною як годиться, «акули пера» розпочали із владних кабінетів. Щоправда, через хворобу одразу обох керівників про досягнення та проблеми району гостям розповідали заступник голови районної ради Марія Стеців та перший заступник голови райдержадміністрації Роман Гриців.

З’ясувавши для себе основні соціально-економічні та політичні справи району, а також стан справ із свободою слова, журналісти завітали до колег – редакції часопису «Новий час».

Після цього гості відвідали одне із святих місць Жидачівщини – Кохавино та побачили його основну окрасу й цінність - чудотворну ікону Матері Божої Кохавинської. Монахи отці-редемптористи, які опікуються обителлю в Кохавині, не відмовили представникам ЛООНСЖУ й відправили молебень до Матері Божої. У молитвах згадували Ігоря Лубченка – голову Національної спілки журналістів України, який відійшов у вічність 13 травня.

Куди ще могла лежати дорога львівських гостей у Міжнародний день музеїв, що відзначається 18 травня? Звісно ж, до музею, і не будь-якого, а єдиного в Україні музею ім. гетьмана Івана Виговського в Руді. Та спершу журналісти сфотографувались у центрі села на фоні бронзового гетьмана та не вельми впорядкованої площі перед сільською радою й Народним домом. Оглядаючи майдан, Ярослав Климович зауважив, що варто б подбати про його благоустрій, вистелити бруківкою та прикрасити квітковими клумбами.

Зовсім інше враження справив на обласних журналістів музей, у якому зібрано стільки цікавих експонатів, картин, що розповідають та змальовують Козацьку добу та одного з найславніших гетьманів України Івана Виговського. Про Козаччину й внесок Жидачівської землі в хід історії якнайкраще може розповісти кожному відвідувачу директор музею та науковий працівник Львівської галереї мистецтв Степан Ревуцький.

Натхнені палкими й цікавими розповідями директора музею, журналісти тут таки в приміщенні музею провели засідання Секретаріату ЛООСНЖУ.

Після робочого засідання повні вражень обласні журналісти відбули до Львова, запевнивши, що визначні місця Жидачівщини та розповіді про її гостинних людей обов’язково потраплять на шпальти обласних видань.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин