Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Ходорівські боксери вибороли бронзу

З 1 по 4 березня у м. Львові проходив чемпіонат області з боксу серед школярів 1998-1999 р. н. й паралельно першість Львівського державного училища фізичної культури.

У перший же день змагань стало зрозуміло що турнір стане масштабним. На чемпіонат приїхали боксери із п’яти областей України.

Щоб доказати свій рівень підготовки, потрібно було серйозно про себе заявити. Після доволі важких боїв вихованці МДЮСШ «Ходорів» продемонстрували хороші результати. Андрій Кондаревич (43 кг) та Андрій Равлик (52 кг) у своїх вагових категоріях зайняли треті місця.

Слід відзначити, що підготовка до змагань була не менш виснажливою, аніж самі бої. Адже згідно з новим Положенням боксер, який буде брати участь у змаганнях, повинен мати повну екіпіровку відповідного зразка. Заледве вдалося дістати один комплект на команду. Один бандаж на команду, майку після вже другого бою доводилось викручувати, а рукавиці ставали важкі як гарбузи. В таких умовах юним спортсменам доводилось мало не зубами виривати кожне очко. Проте результат вони показали хороший.

Гадаю, що наші діти заслуговують на нормальні умови для свого фізичного розвитку. Попри футбол у районі є й інші види спорту, й їхні юні представники мають право займатися ним на професійному рівні. Левову долю у підготовці дітей до змагань беруть участь батьки, але ж спортсмени захищають честь міста, району тому влада не має стояти осторонь.

Через місяць відбудуться молодіжні ігри серед школярів, і наші боксери готові до участі, але не факт, що через фінансові проблеми ми зможемо взяти у них участь. Хоча діти цього дуже прагнуть. Ми вдячні всім, хто нас підтримує і нам сприяє.

Василь ШАРАНЮК.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин