Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Шаховий турнір на приз «Нового часу»

Традиційний XVI шаховий турнір на приз часопису Жидачівщини “Новий час» проходив 28 серпня. у Народного дому смт. Журавна. Цьогоріч він присвячувався двадцятій річниці Незалежності України.

 

Охочі позмагатися на шахівниці приїхали не тільки з Ходорова, Гніздичева, Журавна, Миколаєва, Нового Роздолу, а й Львова, Івано-Франківщини та інших областей. Це свідчить про те, що такі змагання стають все популярнішими. Радує й те, що і батьки, і тренери залучають до гри дітей.

 

Перед початком турніру головний редактор часопису «Новий час» привітав усіх 27 учасників і побажав кожному впевненості у своїх силах, і звичайно, перемоги.

Проходив турнір, суддями якого були Іван Гілецький та Іван Березовський, за швейцарською системою у 7 турів по 2 гри. На одну партію виділялося по 15 хв на кожного учасника, на другу – 5 хв.

Майже до кінця змагань лідирував Ігор Заболоцький з Нового Роздолу. Та н п’ятому турі несподівано лідирував Євген Трушак з Рогатина. Він і став переможцем змагань. набравши 11 очок із 14 можливих. На другій сходинці - гніздичівець призер минулорічних змагань Ігор Пиріг.

Завершив трійку переможців Ігор Заболоцький. Впевнено почували себе на шахівниці Богдан Джус, Дмитро Коростенський, Іван Гілецький, Олег Гулей, Михайло Барабан, Василь Ковтало, Андрій Кобрій.

Як невеличку розминку було запропоновано інтелектуальну гру. Лідером тут став житель с. Дубравки Богдан Джус, який і отримав цікавий приз – праску.

Непоганим результатом потішив свого тренера з Ходорівського шахового клубу Олега Гулея п’ятикласник Олег Тітик, набравши 5, 5 очка.

Звання «наймолодшийучасник» турніру одержав 10-річний Тарасу Івасишин зі Львова, який приїхав до Журавна із своїм батьком. Хоч за результатами турніру Тарас не ввійшов у десятку, він не розчаровується.

Найстаршим учасником змагань, як і минулоріч, був Олег Гулей з Ходорова, суддя багатьох наших шахових змагань.

Жоден учасник турніру не залишився поза увагою, усі отримали грошові премії, призи, а Євген Трушак, Ігор Пиріг, Ігор Заболоцький, окрім того, - кубки «Нового часу».

З року в рік учасників такої цікавої інтелектуальної гри стає все більше, крім знайомих облич, з’являються нові. Однак прикро, що відходять у вічність ті, кого ми шанували, хто був прикладом для наслідування. Хвилиною мовчання у цей день пом’янули Антона Кобрія, який ще минулого літа був присутній на шахових змаганнях.

Привітав переможців та учасників щорічного шахового турніру заступник голови райдержадміністрації Роман Гриців, побажавши усім міцного здоров’я, нових спортивних звитяг.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин