Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Володар Кубка – «Кохавинка»

П’ять команд заявилося цьогоріч до участі у весняному кубку Жидачівщини - Журавнівщини з футболу. Саме тому і було вирішено всупереч традиції провести змагання за круговою схемою в одне коло. Варто зазначити, що всі команди – добре підготовлені, з міцним фінансовим підґрунтям. Свідченням цього є хоча б той факт, що всі поєдинки турніру обслуговували бригади суддів. У цій боротьбі рівних переможцем стала «Кохавинка» з смт Гніздичева.

Про рівність футбольних колективів свідчить хоча б той факт, що з 10 зіграних зустрічей жодна з них не завершилася з великим рахунком, а третина всіх поєдинків принесла мирний підсумок. Та й «мирові» були далеко не мирними: ті ж Володимирці з Гніздичевом вдома і Монастирцем в гостях влаштували справжню «бойню» - по 3:3. Що ж, тим вагомішим є успіх «Кохавинки», яка впевнено довела свою перевагу над суперником, перемігши у третьому турі вдома Монастирець 1:0 і в заключному п’ятому турі теж вдома Вільхівці 2:0.

У березні футболісти Гніздичева стали переможцями турніру з міні-футболу. І от – черговий успіх. Схоже, «Кохавинка» стає справжнім лідером сільського футболу на Жидачівщині - Журавнівщині.

Футбольна команда завдячує своїм успіхам керівництву ПАТ «Кохавинська ПФ», яка постійно надає спонсорську допомогу, а також місцевій селищній раді.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин