Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У суддівстві – прогрес

11 грудня минулого року в м. Ходорові відбулося заключне засідання федерації футболу Ходорівщини. На ньому, зокрема, було визначено та нагороджено кращих футбольних арбітрів сезону-2010.

 

До чільної пятірки ввійшли ходорівчани Володимир Коник, Степан Концевич, Іван Стеців (арбітри в полі), Сергій Сузанський, Богдан Вахула (асистенти арбітра). А загалом, матчі першості Ходорівщини відсудили 16 суддів. Окрім вищезгаданих, більше 20 поєдинків на рахунку Ігоря Мурованого, Романа Піпи (обидва Ходорів), Мирослава Якимовича (с. Грусятичі), Ігоря Маркевича (с. Жирова). Прикметно, що кожний пятий поєдинок обслуговувався бригадою арбітрів. Найстабільнішю ж виявилась пара асистентів Сузанський – Вахула (11 разів).

 

У другій лізі найбільше поєдинків відсудили Андрій Чмир (с. Соколівка), Олег Дворчин (с. Кнісело), Василь Марків і нині покійний Микола Брик (обидва с. Букавина). Серед кращих асистентів арбітрів – також ходорівчани Лев Влах і ветеран суддівського корпусу Михайло Булка. Варто при цьому відзначити, що обидва фінали і весняного, і осіннього кубка Ходорівщини на високому рівні відсудив Микола Концевич, а ключовий матч першості Ходорів-Дуліби 4:3 не менш якісно відсудив Мирослав Якимович.

Певні якісні зміни відбулися у суддівстві і на Жидачівщині-Журавенщині. Тут когорту арбітрів поповнили Василь Клецан із с. Млиниськ і Роман Векляк із с. Бережниці. Окрім них, серед суддів – Іван Швед (с. Лівчиці), Ярослав Марків і Роман Ониськів (смт. Гніздичів), Володимир Мартинишин (с. Покрівці), Григорій Кухтин (с. Заболотівці).

Останні 2-3 роки приємні зміни відбулися і на «обласній арені». Після ходорівчанина Ярослава Лабяка і Андрія Хомута з с. Загірочка більше 10 років жоден наш арбітр не судив матчі обласних турнірів (лише Ігор Ковальчук з с. Лучан обслуговував матчі змагань серед сільських команд по лінії ФСТ «Колос», свого часу був кращим арбітром). І от – зрушення. Ходорівчани Назар Тамбовцев і Роман Піпа після навчання у «Школі молодих арбітрів» при федерації футболу Львівщини стали обслуговувати матчі першості області. У сезоні-2010 Н. Тамбовцев відсудив матч першої ліги «Водник» Львів – Новояворівськ 1:0, більше 20 зустрічей у другій лізі. На рахунку Романа Піпи у 2010 році загалом 29 поєдинків, з них у вищій лізі – 6, першій лізі – 9, «Кубку Е. Юста» - 5, правда, в основному в якості асистента арбітра. Як і Н. Тамбовцев, один матч у першій лізі в якості основного арбітра відсудив і Ігор Ковальчук (Старе Село – Новояворівськ 1:0), ще 19 поєдинків в тій же якості - і в другій лізі.

Як бачимо, в сезоні-2010 у суддівстві пройшли якісні зміни на краще. Хотілося б вірити, що ця позитивна тенденція продовжиться і в новому 2011 році.

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин