Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Відзначено переможців футбольного турніру імені М. Грицая

З 15 по 28 лютого у смт. Нових Стрілищах на футбольному полі зі штучним покриттям Новострілищанського ліцею ім. Миколи Лебедя пройшов традиційний турнір із міні-футболу пам’яті гравця місцевої футбольної команди Михайла Грицая.

У змаганні взяли участь 8 команд із Бібрської та Ходорівської територіальних громад.

Початок турніру благословив священник церкви Успіння Пресвятої Богородиці о. Василь Прищ, організатори змагань привітали учасників та побажали вдалого старту.

Незважаючи на лютневу негоду (більш як півметрові снігові замети), завдяки згуртованості місцевих активістів футбольне поле було належно підготовлене для комфортного проведення ігор.

Захід зібрав чимало вболівальників, які весь цей час активно підтримували гравців. “Позитивний настрій та доброзичливість створювали особливу атмосферу взаємопідтримки, незважаючи на безкомпромісну та запеклу боротьбу на футбольному полі”, - зазначають організатори.

У фінальній зустрічі, що відбулась 28 лютого, визначились головні переможці: перше місце посіла команда “Нові імена”, друге – ФК “Дуліби”, третє – ФК “Рух”.

Перед врученням нагород присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять трагічно загиблого гравця місцевої команди Михайла Грицая, а також юнаків Новострілищанського старостату, які у розквіті свого життя відійшли у вічність, – Романа Гузара, Олега Келемена, Романа Пришляка, Романа Штойка...

У турнірі з міні-футболу пам’яті Михайла Грицая взяли участь рідні та друзі хлопця, міський голова Бібрської громади Роман Гринус, заступник міського голови Максим Заблоцький, староста Олена Став’яж, директор Новострілищанського ліцею ім. Миколи Лебедя Оксана Турчин.

Окрім команд-переможниць, оргкомітет турніру відзначив й кращих гравців, зокрема: кращого гравця Олега Гаврищишина (ФК “Нові імена”), кращого воротаря Михайла Івановського (ФК “Грусятичі”), кращого захисника Богдана Герича (ФК “Дуліби”) та кращого бомбардира Михайла Дейнегу (ФК “Нові імена”).

Команди-переможниці нагороджені пам’ятними кубками, гравці – медалями, а всі учасники отримали на добру згадку пам’ятні світлини.

«Я радий, що у нас з’явилась ще одна добра традиція. Турнір приніс почуття задоволення та гордості. Я вдячний всім учасникам за участь та підтримку. Ми не тільки вміємо працювати, ми вміємо чудово організовувати дозвілля та розвивати на своїй території спорт», – зазначив організатор турніру Олег Турчин.

Під час турніру гравців та гостей пригощали гарячим чаєм, солодощами, бограчем, рибною юшкою, стравами, які приготували та доставили для учасників новострілищанські господині.

Староста Олена Став’яж висловила вдячність організаторам турніру за добру організацію змагань, директору ліцею ім. Миколи Лебедя Оксані Турчин за привітність та гостинність, а також усім, хто щиро долучився до проведення такого спортивного дійства.

Оксана ФРАНКІВ.

Фото Богдана Литвина.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин