Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Жидачівські волейболісти на міжнародному турнірі в Румунії

З 26 по 29 липня 2019 р. чемпіони Львівщини волейбольна команда «UGPS» (Жидачів) на запрошення румунських колег та за підтримки Ярослава Ковбуза і Ростислава Поверляка взяли участь у турнірі «CUPA CARO-2019» в м. Бухаресті.

 

На змагання прибуло 22 команди з Румунії, Польщі, Словаччини, Болгарії та України. Формат турніру: 4 хлопці і 2 дівчини. Ігри проходили до трьох партій. Команди поділені на 5 груп. Жидачівці змагалися у третій групі з трьома командами з Румунії та однією з Болгарії. Здобувши чотири перемоги і всі з рахунком 2:0, наші спортсмени вийшли у наступний тур. Тут суперники виявились сильнішими. Одну гру жидачівці виграли з рахунком 2:0, а наступну – програли команді «Чапорітеллі» з Румунії 1:2. Завдяки виграній партії волейболісти з Жидачева потрапили в четвірку кращих команд турніру з трьома румунськими командами.

Півфінальні ігри проходили у великому просторому спортивному залі бухарестської школи №154. Перша півфінальна гра «Фулчерс» - «UGPS» була напруженою і драматичною. Перевага в першій партії переходила то до одної, то до іншої команди. І все ж таки румунські спортсмени перемогли з рахунком 33:31. У другій партії перемогу святкували жидачівці 25:23. Але у вирішальній партії перевага була на боці румунів 15:12. «Фунчере» переміг 2:1. У другому півфіналі зустрілись команди Румунії «Начос» і «Чапорітеллі». Перемогу здобули гравці «Начос» 2:0.

За третє місце змагалися «UGPS» та «Чапорітеллі». У цій грі боротьби не вийшло. Румуни легко виграли дві партії. Жидачівцям, напевно, далися взнаки важкий переїзд і спека, що сягала +37 С. У матчі за перше місце «Начос» теж легко переміг наших кривдників «Фунчере» 2:0.

Команда «UGPS» (Жидачів) вперше виступала на міжнародному турнірі і зайняла почесне четверте місце із 22-х команд-учасниць.

Команди-переможниці нагороджені кубками, медалями, грамотами. Відзначено кращих гравців турніру: кращим діагональним став Николин Павло і кращою блокуючою Лис Ірина. Вони нагородженні фірмовими футболками.

Команда «UGPS» виступала у такому складі: Павло Николин, Тарас Свередюк, Володимир Сікорський, Арсен Вдовичин, Василь Філіповський, Роман Стасина, Віктор Бойкович, Віталій Машталір, Наталія Дацько, Ірина Лис.

Окрім участі у турнірі, наші волейболісти побували на екскурсії старовинним Бухарестом, відвідавши румунський парламент, Алею фонтанів, площу Республіки. Ця поїздка залишила незабутні враження.

Учасники команди «UGPS» щиро вдячні спонсорам Ярославу Ковбузу та Ростиславу Поверляку за допомогу в організації цієї поїздки.

Петро СІКОРСЬКИЙ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин