Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Шахи – шашки: фініш року старого…

За доброю традицією останніх років шаховий сезон 2018 року у нашому районі завершився турніром до Дня св. Миколая. Він відбувся 16 грудня у м. Жидачеві, шахісти змагалися у бліці (дві партії по 5 хв.).

У змаганні за швейцарською системою у 10 турів суперничали 15 любителів інтелектуальної гри. Переможцем турніру став Іван Березовський (с. Четіж) - 16,5 очка. На другому місці Іван Гілецький (Любша) - 15,5, на третьому Ігор Пиріг (Гніздичів) – 14 очок. На подальших місцях Дмитро Ратич -12,5, Юрій Лешко -12 (обидва – Ходорів), Андрій Кобрій (Гніздичів) -12, Василь Салій (Старе Село) -11,5 очка. Переможець нагороджений кубком, призери – грамотами, всі учасники – грошовими призами. Всі шахісти вітали спонсора депутата районної ради Миколу Шумельду, дякували за турнір, за призи, за весь 2018 рік, висловлювали побажання, щоб новий 2019 рік був ще кращим, ще багатшим на нові турніри і нові перемоги.

…старт року нового

Новий 2019 рік для любителів інтелектуальних ігор розпочався із шашок.20 січня в м. Жидачеві відбувся перший з шести турнірів першості району. Цього разу 8 учасників змагалися за круговою схемою, партія – 15 хв. Не програвши жодної партії, лише тричі зігравши внічию, першим фінішував жидачівець Володимир Чмелик – 5,5 очка із 7 можливих. На другому місці Іван Гілецький із с. Любші – 5 очок, на одну нічию більше. Третім завершив змагання Іван Березовський (Чертіж) – 4 очки, поразка у четвертому турі від Михайла Пирога з Бережниці. До речі, саме Михайла Пирога (теж 4 очки, четверте місце) Іван Березовський випередив за додатковим коефіцієнтом. На 5-6 місцях гніздичівці Михайло Вишневський та Ігор Яцкович – по 3,5 очка.

27 січня у м. Жидачеві відбувся турнір, присвячений пам’яті знаного шахіста із с. Дубравки Богдана Джуса. У змаганні взяв участь 21 шахіст – 11 із нашого району, 10 гостей з Івано-Франківської і Тернопольської областей. Вони суперничали за швейцарською системою у вісім турів, партія – 15 хв. Після 5 турів лідирував Ігор Пиріг із Гніздичева, який втратив лише півочка – 4,5 очка з 5 можливих. Він на очко випереджав Богдана Веприка (Козова), Дмитра Ратича (Ходорів), Володимира Леськова, Богдана Суширибу, Василя Деременду (всі троє -_Бучач). У наступному турі лідер несподівано програв Володимиру Леськову, і ситуація різко загострилася: Дмитро Ратич, Володимир Леськов, Ігор Пиріг, Богдан Сушириба – по 4,5, Іван Березовський (Чертіж), Андрій Кобрій (Гніздичів) – по 4 очки. У двох заключних турах Ігор Пиріг переміг Андрія Кобрія і Богдана Суширибу і фінішував першим - 6,5 очка. Конкуренти очки втратили: Дмитро Ратич програв Богдану Суширибі, Володимир Леськов – Івану Березовському, Богдан Сушириба у вирішальній зустрічі в останньому турі – Ігорю Пирогу. Тож підсумкова турнірна таблиця:

Місце учасник
Очки
1 Ігор Пиріг 6,5
2 Богдан Сушириба 5,5
3 Василь Деременда 5,5
4 Іван Березовський 5,5
5 Дмитро Ратич 5,0
6 Степан Олійник (Козова) 5,0
7 Андрій Кобрій 5,0
8 Володимир Леськов 4,5
9 Богдан Веприк 4,5
10 Михайло Захарків (Гніздичів) 4,5
11 Орест Долінський (Жидачів) 4,5

Перші три призери нагороджені грамотами і грошовими преміями, наступні п’ять – грошовими преміями.

Спонсор турніру – районна організація партії «Громадянська позиція».

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин