Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Золотий дубль «Каштана»!

Спорт – запорука зоров’я! Ця фраза відома вже віками. Її суть ґрунтується на доказаних фактах. Адже люди, які займаються спортом і ведуть активний спосіб життя, почуваються завжди молодими душею й тілом.

 

І в нас у районі багато любителів спорту, а особливо футболу. Цьогоріч чемпіонами Жидачівщини знову став ФК «КАШТАН» Лівчиці.

 

Минулорічна перемога була присвячена 60-річчю заснування нашого стадіону. А цього сезону «Каштан» присвятив своє чемпіонство 60-річчю заснуванню футбольного клубу «Каштан» Лівчиці (тоді назва команди була «НИВА»).

У Лівчицях дуже багато людей , які повністю віддаються рідній команді. Президент клубу –Йосип Гнатович Крехтяк. Це людина, яка живе футболом. Він один з тих, що ставить на перше місце репутацію своєї команди, залишаючи на другому плані всі домашні та особисті клопоти. Тренер – Роман Крехтяк. Наймолодший тренер району, а вже з такими досягненнями. За весь сезон тільки дві нічиї, а решта перемоги. Це беззаперечна заслуга тренера в такому результаті. Завдяки йому команда стала збалансованішою та дисциплінованою, покращився рівень багатьох футболістів. Ця людина вміє донести до гравців усі настанови до найменших деталей.

Не можна сказати, що команда пройшла весь сезон на одному диханні. Адже в нашому чемпіонаті дуже сильні команди. Всі чинили гідний опір у кожній грі.

«Каштан» ще за шість турів до закінчення сезону став достроковим чемпіоном. У кожній грі всі хлопці боролись, показували футбольний характер та сильну волю до чемпіонства. В Лівчицях майже на кожному домашньому матчі є музичне супроводження, озвучення диктором по стадіону складів команд, відеозйомка та шалена підтримка вболівальників Це, безумовно, «великий плюс» для психологічного стану гравців . Хочеться згадати ще людей, що причетні до чемпіонства нашої команди: генеральний директор – Тарас Сірко, адміністратор та лікар – Ігор Мельник, фінансовий директор – Микола Климович, директор стадіону – Тарас Зубрицький; водії –Тарас Сірко, Володимир Драган, Андрій Витак, Назар Засанський, Ігор Стенцель, Йосип Пітула, Назар Крехтяк.

Велике спасибі всім місцевим спонсорам,що долучились до піднесення команди.

Окрема подяка голові об’єднаної територіальної громади п. Івану Оліяру та старості села п. Оксані Витак за сприяння у фінансовій підтримці нашої команди.

Велике всім спасибі, а команді нових високих досягнень у наступному сезоні!

Мар’ян ПІТУЛА.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин