Жидачів. 3 вересня: антирекорд

Важко сказати, чи то дався взнаки напружений тиждень, чи вплинули інші фактори, але факт залишається фактом: у 8 із 10 турнірів першості району з шахів взяли участь аж… 7 учасників.

Вони змагалися за круговою схемою у бліці – 2 партії по 5 хв. Оскільки у змаганні взяли участь незвично мала кількість учасників, то повністю подаємо результати: 1 місце Ігор Пиріг (Гніздичів) – 10 очок із 12, 2. Андрій Кобрій (Гніздичів) – 9, 3. Іван Березовський (Чертіж) - 7, 4. Руслан Тиндюк (Гніздичів) – 5,5, 5. Василь Ковтало (Ходорів) – 5, 6. Володимир Топилко (Жидачів) – 3,5, 7. Петро Швед (Гніздичів) – 2.

Щодо турнірної боротьби, то за перше місце суперничали два земляки-гніздичівці. Матч між ними у третьому турі завершився внічию 1:1. Для Андрія Кобрія фатальними стали 2-4 тури, коли він розділив очки з Василем Ковталом і Русланом Тиндюком. На твердому третьому місці Іван Березовський, який, окрім двох поразок від дуету переможців, зіграв унічию 1:1 у першому турі з Василем Ковталом. В останньому турі Андрій Кобрій не виступав, а Ігор Пиріг розписав нічию з юним Русланом Тиндюком, що й вивело його на чільну позицію. 17 вересня у м. Жидачеві – шаховий турнір до Дня міста, за тиждень, 24 вересня, теж у м. Жидачеві шахово-шашковий турнір пам’яті братів Романа й Євгена Кривцунів.

Ігор МАРКЕВИЧ.

Надрукувати