Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Вперше – шаховий турнір пам’яті Володимира Бурцева

25 червня з ініціативи палкого ентузіаста шахів ходорівчанина Василя Ковтала в приміщенні Ходорівської ЗОШ №3 вперше відбувся шаховий турнір пам’яті неодноразового учасника першості району, різноманітних шахових турнірів, палкого любителя шахової гри Володимира Бурцева.

 

Володимир Бурцев народився 22 червня 1953 року в м. Ходорові в багатодітній сім’ї. Звичний для кожної людини життєвий шлях: навчання у Ходорівській ЗОШ №2, служба в армії, більше 40 років – праця водієм на Ходорівському м’ясокомбінаті. У буремні 90-ті роки – заробітки, після чого впродовж більше 10 років – підприємець, власник магазину в рідному місті. Серйозно займався спортом: виступав за ходорівську футбольну команду «Будівельник», футбольні колективи навколишніх сіл. Після завершення футбольної кар’єри захопився шахами, брав активну участь у різноманітних турнірах. У кожній справі, завжди і всюди – активний, азартний, цілеспрямований.

 

На початку 2016 року після медобстеження, несподівано й безжально – важка хвороба. Всього лише за 3 місяці, 18 червня, на превеликий жаль, свічка життя Володимира Бурцева згасла... До свого 63-річччя Володимир недожив 4 дні. Без чоловіка залишилась дружина Надія, без батька – син Олександр і дочка Оксана, без діда – онуки Олександр, Єлизавета, Давид, Марко. У пам’яті всіх, хто знав Володимира Бурцева, він назавжди залишиться веселим, бадьорим, життєрадісним, приємним співрозмовником, невиправним оптимістом. Тож на запрошення взяти участь у турнірі його пам’яті з вдячністю відгукнулися шахісти Рогатина, Ходорова, району.

Перед початком турніру - розповідь про Володю Бурцева від Василя Ковтала, хвилина мовчання в пам'ять про нього. Дружина Володимира Бурцева - Надія подякувала присутнім за те, що своєю участю у турнірі вшанували пам'ять дорогої для її сім’ї людини.

У змаганні за швейцарською системою у 8 турів змагалися 22 майстри інтелектуальної гри. Переможцем першого шахового турніру пам’яті Володимира Бурцева заслужено став Андрій Кобрій із Гніздичева. Вже у другому турі він переміг, як виявилось згодом, свого основного суперника земляка Ігоря Пирога. Надалі, у 4-6 турах, - своїх найближчих переслідувачів Євгена Трушака (Рогатин), Івана Гілецького (Любша), Юрія Микитіва (Рогатин) і тільки в останніх 2 турах розділив очки з ходорівчанином Юрієм Лешком і Мироном Людкевичем (Рогатин). У підсумку - 7 очок і звання переможця. На другому місці Ігор Пиріг, який поступився А. Кобрію за додатковим коефіцієнтом, – теж 7 очок, на третьому Юрій Лешко – 5,5 (поразка в 4 турі від Ігоря Пирога). По 5 очок в активі Євгена Трушака, Юрія Микитіва, Івана Гілецького, по 4,5 – Мирона Людкевича, Дмитра Ратича (Ходорів), Василя Головка (Рогатин), по 4 у шістьох шахістів – Василя Ковтала, Валерія Тягуна (Ходорів), Петра Лисого (Рогатин), Івана Березовського (Чертіж), Олега Матусека (Рогатин), Зеновія Пшика (Ходорів).

Перші три призери нагороджені грамотами та грошовими преміями, всі решту – грошовими преміями. Після нагородження за християнською традицією всі учасники запрошені до поминального обіду. Учасники турніру подякували Надії Бурцевій за організацію турніру, висловили слова співчуття рідним та близьким Володимира Бурцева, щирою молитвою звернулися до Господа Бога, щоб Він дарував Володі свою ласку.

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин