Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Я і мій друзяка спорт»

30 березня у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу дитячих творчих робіт на тему «Я і мій друзяка спорт».

 

Конкурс проводився в рамках реалізації Національної стратегії оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року. Організаторами конкурсу є Львівський державний університет фізичної культури, управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації й Львівське обласне відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

 

Мета конкурсу «Я і мій друзяка спорт» - популяризація здорового способу життя, формування традицій і культури здорового способу життя, активного дозвілля, виховання відповідального ставлення до власного здоров’я як найвищої соціальної цінності в державі, а також – розвиток творчого потенціалу дітей, виявлення та підтримка талановитих дітей.

На конкурс надійшло понад 500 дитячих творчих робіт. Нагороджено більше 50 переможців у трьох вікових категоріях. Серед них є і наші учні. Срібними медалями за друге місце нагороджені Балацько Христина (7 років) - учениця гуртка «Дивосвіт» Жирівської ЗОШ І – ІІІ ступенів та Семків Тетяна (12 років) – студія живопису «Мальва» Ходорівського центру дитячої та юнацької творчості. А також особливою відзнакою журі нагороджені Краївська Павліна (12 років) з гуртка «Дивосвіт» та Бойко Устим (4 роки) зі студії живопису «Мальва» - наймолодший учасник конкурсу. Дівчатка у своїх малюнках звернули увагу на те, що дбати про власне здоров’я можна і без сучасного спортзалу, тренажерів, спеціального обладнання. Зміцнювати здоров’я у перегонах з песиком чи в грі з друзями на галявині, в прогулянках на велосипеді набагато цікавіше і корисніше для здоров’я, ніж годинами тиснути кнопки планшета. А маленький Устим намалював себе зі штангою, адже він займається карате і хоче стати сильним та здоровим.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин