Вперше – три міні-футбольні команди Ходорова

26 лютого на майданчику зі штучним покриттям стадіону «Будівельник» м. Ходорова вдруге стартувала зимова першість Ходорівщини з міні-футболу на честь Героїв Майдану. Цьогоріч до участі в змаганні заявились 12 команд, в тому числі три (ФК «Ходорів», «Ліцей», «ДЮСШ») власне з Ходорова. Вони розподілені на дві групи по 6 команд, де – кругова схема в одне коло. Підсумки групового етапу:

Група «А». Бориничі – 10 очок (різниця м’ячів 19-6), Юшківці – 10 (19-11), ДЮСШ – 9, Загірочко – 8, Ліщин – 6, Городищенське – 0. Доля першого місця вирішилась у передостанньому матчі Бориничі-Юшківці 3:1. Окрім того, лідери розділили очки із Загірочком: Юшківці – Загірочко 1:1, Бориничі – Загірочко 2:2. В останніх двох турах «прокинулись» футболісти Ліщина, перемогли Бориничі 3:2, Городищенське 3:1, але вже було запізно…

Група «Б». Ходорів – 13, Ліцей – 11, Нові Стрілища – 7, Вовчатичі – 6, Кам’яне – 4, Грусятичі – 0.

В цій групі попереду два ходорівські колективи, матч між ними завершився внічию 2:2. Окрім того, Ліцей втратив очки у зустрічі з Вовчатичами 1:1. Щодо боротьби за путівку в першу четвірку, то тут вирішальною стала зустріч Нові Стрілища – Кам’яне 3:1. Відзначимо також і досить рідкісні як для міні-футболу три нічиї в п’яти зустрічах колективу Вовчатич: окрім нічиєї з Ліцеєм 1:1, також з Кам’яним 2:2 і Новими Стрілищами 0:0.

За підсумками групового турніру перші 4 колективи кожної з груп вийшли у наступне коло змагань, де утворили дві півфінальні четвірки.

Обидва групові півфінальні турніри пройшли 19 березня.

Група «В»: Ходорів – 7 (19-4), Загірочко – 7 (23-9), Юшківці – 1 (9-20), Нові Стрілища – 1 (10-28). Перші два матчі завершились нічиїми: Ходорів – Загірочко 1:1, Нові Стрілища – Юшківці 4:4. В наступних поєдинках спортсмени Ходорова й Загірочка переконливо довели свою перевагу, а загальна краща різниця м’ячів на один гол виявилась кращою у колективу Ходорова.

Група «Г»: Бориничі – 7, Ліцей – 6, Вовчатичі – 4, ДЮСШ – 0. Цього разу зовсім юні футболісти з ДЮСШ не змогли створити конкуренцію більш досвідченим старшим колегам. Щодо інших 3 команд, то тут все вирішилося в останньому поєдинку: у зустрічі з колективом Ліцею для виходу в фінал Вовчатичам необхідна була нічия, але вони поступилися 3:5.

26 березня, відбулись завершальні матчі фіналу: Ліцей – 6 (11-8), Загірочко – 6 (11-10), Бориничі – 4, Ходорів - 1.

Турнірна боротьба виявилась напрочуд захоплюючою: у перших п’яти із шести поєдинків перевага однієї з команд вимірювалась не більш як одним м’ячем, а зустріч Ходорів-Бориничі завершилась бойовими 5:5. Справді незламний козацький характер проявили футболісти Загірочка: поступившись у першій зустрічі Бориничам 4:5, у двох наступних вони «на зубах» вирвали перемоги у Ліцею 3:2 і Ходорова 4:3. З тим же рахунком 3:4 спортсмени ФК «Ходорова» поступились землякам-ліцеїстам. Як і годиться у такому захоплюючому турнірі, все вирішилось у завершальному поєдинку Ліцей-Бориничі: кожній з команд для чемпіонства потрібна була перемога, а ліцеїстам до того ж – з різницею не менш як 2 голи. Вони її й здобули: перемігши 5:2 команда, Ліцею по кращій загальній різниці м’ячів (+3) випередила колектив Загірочка і заслужено стала чемпіоном. Команда Загірочка третій рік поспіль друга, на третьому місці колектив Боринич. Всі чотири команди-учасниці фіналу нагороджені кубками, гравці команд-призерів – медалями відповідного ґатунку. Пам’ятними призами відзначено кращих: воротаря Сергія Борщевського (ліцей), захисника Романа Тура (Ходорів), нападника Назара Погорільця (Загірочко), гравця Георгія Яворського (ліцей), арбітрів Володимира Коника (Ходорів), Ігоря Маркевича (Жирова).

Ігор МАРКЕВИЧ.

Надрукувати