Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Спортивні змагання до Дня Святого Миколая

За доброю традицією до Дня св. Миколая проводяться різноманітні дитячі спортивні турніри. У них беруть участь зокрема вихованці Жидачівської ДЮСШ. До вашої уваги – підсумки їх цьогорічних виступів.

Гандбол

21 грудня у м. Новояворівську пройшов турнір з гандболу «Кубок Миколая» у двох вікових групах. В обох за круговою схемою змагалося по 4 команди, в обох юні вихованці Жидачівської ДЮСШ посіли друге призове місце.

Команда дівчат 2005-2006 р.н. перемогла ровесниць із Яворова 21:9, Кам’янки-Бузької 17:11, поступилися господаркам 10:15 і фінішували другими. На першому місці Новояворівськ, на третьому Кам’янка-Бузька, на четвертому Яворів. У складі нашої команди виділялися Лаура Ляху, Марія Гайовська, Анастасія Свид.

Молодші жидачівські гандболістки 2007-2008 р.н. перемогли колективи львівської обласної ДЮСШ 9:4, Яворова 13:6, як і старші, поступилися Новояворівську 7:12, і теж – друге призове місце. Переможці знову господарки, треті – Львів, на четвертому знову Яворів. Серед кращих гравців нашої команди Андріана Пеняк, Юля Гутник, Олександра Гриців.

Готував обидва наші колективи тренер

Жидачівської ДЮСШ Андрій Давидчак.

Футбол

Як і юні гандболістки, у двох турнірах взяли участь юні вихованці відділення футболу Жидачівської ДЮСШ.

9-10 грудня у м. Козова Тернопільської області відбувся всеукраїнський «Кубок Вікторії», присвячений Дню св. Миколая. У ньому змагалися 12 команд із Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Івано-Франківської, Рівненської областей. Команди розподілені на 2 групи, де - кругова схема в одне коло, після чого – стикові поєдинки. У своїй групі юні жидачівці виступили переконливо, у п’яти зустрічах здобули п’ять перемог із загальним рахунком 28:5, звитяги над ровесниками з Козови, ФК «Тернополя», Золочева, «Прикарпаття-2» Івано-Франківська, ДЮСШ «Спарта-2» Чернівців. У вирішальному поєдинку – перемога над івано-франківським «Прикарпаттям-1» 5:2 і звання переможця турніру. На третьому місці команда Дубно Рівненської області – перемога над Тернополем по пенальті 4:3 (основний час 1:1). Кращим гравцем турніру став наш юний земляк Михайло Раско.

15-16 грудня у сусідньому м. Миколаєві пройшов традиційний кубок св. Миколая серед юних футболістів 2008 р.н. Як і в Козові, тут змагалося 12 команд. Схема турніру інша. Спершу – кругові змагання у трьох групах, переможці яких виходили у фінальну пульку. У своїй групі наші юні земляки стали переможцями: перемоги над Роздолом 4:1, Стриєм 3:0, нічия з господарями 0:0. У фіналі наша команда, маючи значну перевагу над ровесниками із Трускавця, все ж переможний гол забити не зуміла – 0:0. І хоч у наступній зустрічі юні гравці Жидачева здобули переконливу звитягу над львівськими «Левами» 8:1, для перемоги в турнірі цього виявилось замало: у заключній зустрічі Трускавець переміг «Левів» 8:0 і за загальною різницею м’ячів випередив нашу команду. Кращим гравцем турніру визнано юного жидачівця Ернеста Карпінського.

Готували обидва футбольні колективи тренери Жидачівської ДЮСШ Володимир Сапуга, Йосип Витак та Орест Кофлик.

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин