Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Жидачівщина підтримує важкоатлета Володимира Гозу – олімпійську надію України

Представники ГО «Спілка учасників АТО Жидачівщини» передали бойовий прапор та прапор м. Жидачева нашому важкоатлету Володимиру Гозі та його тренеру Андрію Гентошу.

Чемпіон України жидачівець Володимир Гоза у складі національної збірної братиме участь у ХХХІ Олімпійських іграх, що пройдуть у столиці Бразилії у Ріо-де-Женейро.

 

Підтримка кожного з нас сьогодні дуже важлива для нашого краянина. Це розуміють і бійці, які відвоювали у зоні АТО, тому у такий спосіб хочуть підтримати нашого земляка та всю олімпійську збірну України.

 

«Під цими прапорами наша команда брала участь у футбольному турнірі «Ігри Героїв». Прапор пройшов війну, оберігаючи життя військових, сподіваємось, що і у Бразилії він допоможе наблизити перемогу представникам України, зокрема з Жидачева. Удачі та перемоги Володимиру Гозі та його наставнику Андрію Гентошу», - зазначив голова ГО «Спілка учасників АТО Жидачівщини» Тарас Стефанів.

За Володимира Гозу вболіватиме й вся Жидачівщина. З нагоди початку Олімпійських ігор у райцентрі 5 серпня о 12.00 відбудеться церемонія підняття символу змагань – Олімпійського прапора. Як повідомив керівник сектору молоді і спорту Жидачівської РДА Йосиф Будзінський, церемонію підняття прапора виконають тренер Володимира Гози – Володимир Гентош та мама нашої олімпійської надії – Галина Гоза. Сам Володимир Гоза зараз готується до змагань, тому не зможе взяти участь у цьому дійстві.

XXXI Олімпійські ігри, що стартують 5 серпня 2016 року, ввійдуть в історію нашого району, адже вперше в них братиме участь спортсмен із Жидачева.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин