Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Депутати місцевих рад Жидачівського району здобули перемогу на спартакіаді Львівщини

Депутати місцевих рад Жидачівського району здобули перше місце у загальнокомандному комплексному заліку у фінальній частині ІV спартакіади Львівщини серед депутатів обласної ради, міських (міст обласного підпорядкування), районних, сільських та селищних рад, яка проходила 21 травня у м. Львові на базі спортивного комплексу кафедри фізичного виховання Національного університету «Львівська політехніка».

 

Участь у спартакіаді взяли переможці чотирьох зональних турів, які нещодавно відбулися у містах Жидачеві, Миколаєві, Старому Сам борі та с. Стоянові Радехівського району.

Загалом у зональних змаганнях взяли участь 12 команд районних рад Львівщини та 2 команди міських рад міст обласного підпорядкування (Червоноград та Трускавець). Програма спартакіади передбачала змагання з п'яти видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи і шашки.

Відтак у фіналі обласної спартакіади депутатів Львівщини змагалися: футзал - команди Жидачівської, Миколаївської, Яворівської районних та Червоноградської міської рад; волейбол - команди Жидачівської, Миколаївської, Мостиської та Радехівської районних рад.

У настільному тенісі район представляли Качараба Іван та Самборська Надія. У шахах - Кобрій Андрій та Пеняк Богдана. Шашки - Косараба Володимир і Шминець Оксана.

Тепер про наші перемоги. Як ми й передбачали у минулому номері. Жидачівщина отримала два перші місця. У змаганнях з настільного тенісу переможцем спартакіади стала депутат Журавнівської селищної ради Надія Самборська, а депутат Жидачівської районної ради Оксана Шминець - переможцем у змаганнях з шашок. Депутат Гніздичівської селищної ради Андрій Кобрій посів друге місце.

Районні команди з волейболу та футзалу вибороли треті місця. До складу волейбольної команди входили: Багрій Святослав Дмитрович (Жидачівська міська рада), Йонка Роман Петрович (Жидачівська міська рада), Качараба Іван Олексійович (Жидачівська міська рада), Лалак Ігор Семенович (Жидачівська районна рада), Олексовський Володимир Омелянович (Жидачівська районна рада), Олійник Ярослав Володимирович (Жидачівська міська рада), Ягніщак Ярослав Миронович (Жидачівська районна рада).

У змаганнях з футболу (футзал) взяли участь: Гребінь Володимир Васильович (Жидачівська районна рада), Давидчак Андрій Миронович (Жидачівська міська рада), Демчук Мар’ян Миколайович (Жидачівська районна рада), Ключик Микола Антонович (Жидачівська районна рада), Крехтяк Андрій Васильович (Гніздичівська селищна рада), Микитчин Іван Васильович (Гніздичівська селищна рада), Хомин Микола Миколайович (Зарічанська сільська рада).

Переможці Надія Самборська та Оксана Шминець у складі збірної команди Львівщини візьмуть участь у Всеукраїнській спартакіаді, яка пройде 6-11червня у м. Чорноморську Одеської області.

Також до складу збірних області з волейболу та футзалу запропоновано увійти найкращим гравцям зі складу команд Жидачівщини.

Добре організована дружина депутатів Жидачівщини довела, що відстоювати інтереси району треба у всьому, в тому числі і спорті.

Андрій Данилець.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин