Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

ІV Спартакіада Львівщини серед депутатів міських, районних, сільських і селищних рад

Уже традиційно у травні проходить обласна спартакіада серед депутатів обласної ради, міських (міст обласного значення), районних, сільських та селищних рад. 15 травня 2016 р. до Жидачева прибули народні обранці Перемишлянського району. На жаль, участі у змаганнях не взяли депутати Стрийського району та м.Нового Роздолу. Хотілося б сподіватися, що саме в цю неділю вони виконували свою депутатську місію і зустрічалися з виборцями, але, найімовірніше, нашим сусідам було просто ліньки приїхати і позмагатися у спорті з жидачівськими колегами. А жаль, бо наші підготувалися дуже непогано.

 

А розпочалося спортивне свято з вітального слова до депутатів з побажаннями перемоги у змаганнях від голови Жидачівської районної ради Ігоря Коса, його заступника Ігоря Лалака та голови Перемишлянської районної ради Романа Андрусишина , представника Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» Володимира Робака. Головний суддя змагань Йосиф Будзінський поінформував про види, в яких змагатимуться депутати, а саме: футбол, волейбол, шахи, шашки, настільний теніс.

 

Після виконання Гімну розпочалися змагання. Як я зазначив на початку, наші добре підготувалися в усіх видах єдиноборств, а тому й здобули перемоги над перемишлянцями: волейбол – 3:0, футбол 4:1.

В інших видах змагань наші теж перемогли. До складу волейбольної команди входили Багрій Святослав, Йонка Роман, Іванків Роман, Лалак Ігор, Олексовський Володимир, Олійник Ярослав, Ягніщак Ярослав.

У змаганнях з футболу (футзал) взяли участь Гаврон Володимир, Герляк Павло, Гребінь Володимир, Давидчак Андрій, Демчук Мар’ян, Ключик Микола, Матвіїв Тарас, Ружак Андрій.

Настільний теніс представляли Качараба Іван та Самборська Надія. У шахах не було рівних Кобрію Андрію та Пеняк Бодані, а у шашках - Касарабі Володимиру та Шминець Оксані.

Фінальна частина спартакіади відбудеться у м. Львові 21 травня на базі спортивного комплексу кафедри фізичного виховання Національного університету «Львівська політехніка». Сподіваємося, що депутати з Жидачівщини привезуть як мінімум два перші місця.

Андрій ДАНИЛЕЦЬ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин