Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Обласний фестиваль спортивних сімей

19 березня на спортивній базі Сокальського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 – ліцей» відбувся обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» за програмою ХХV спортивних Ігор Львівщини та змагання серед людей з інвалідністю, присвячені 160-річчю від дня народження Івана Франка та 150-річчю від дня народження Михайла Грушевського.

 

Змагання організовано управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівським обласним центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та КЗ ЛОР «Львівський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» за підтримки відділення НОК України у Львівській області. Участь у змаганнях брали сімейні команди у складі: мама, батько та дитина (хлопчик або дівчинка 2006-2008 р.н.).

 

Родини випробовували свої сили у командній та в особистій першостях, до яких входила низка різноманітних спортивних естафет: естафети «Мисливство», «Смуга перешкод», «Слалом», «Хокей», «Єралаш». Загалом у змаганнях взяли участь 14 команд: 11 команд районів області та 3 команди міст обласного значення. Всього змагалися 23 сім’ї (69 осіб).

Наш район представляли сім’ї Володимира Гринишина та Василя Мицика. Команди показали дуже хороший результат – в особистому заліку вони посіли шосте та сьоме місця і, відповідно, забезпечили п’яте місце в командній першості серед районів області.

Переможці та призери відзначені кубками, медалями та грамотами від Львівського обласного центру «Спорт для всіх», а також подарунками від відділення НОК України у Львівській області.

Йосиф БУДЗІНСЬКИЙ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин