Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Збірна Жидачівської ДЮСШ з футболу впевнено завоювала кубок на міжнародному турнірі

З 4 по 6 грудня збірна команда Жидачівської ДЮСШ з футболу 2005–2006 років народження брала участь у міжнародному турнірі в м. Мелец (Республіка Польща). В турнірі, присвяченому Дню Св. Миколая, взяло участь 12 команд, які були розділені на три групи. Нашим юним футболістам випала честь відкривати турнір з господарями -командою «Сталь» Мелец. У досить драматичній та напруженій боротьбі ми святкували перемогу 2:1. У другому матчі проти команди Краківця теж наша перемога 5:0. Останнім суперником жидачівців в групі була команда «Сярка» Тарнова, опір якої теж здолали з рахунком 2:0.

 

Здобувши три перемоги у груповому турнірі, юні футболісти Жидачева вийшла до фінальної пульки, де на них чекали команди «АЗС» Любін та «Карпати» Сянок. І тут наші футболісти проявили всі свої найкращі якості. У першому матчі перемогли Любін з рахунком 2:0. А ось друга гра вийшла набагато напруженішою, ніж перша. При повній перевазі суперника наша команда пропустила гол за 5 хв до кінця матчу, але жидачівці знайшли в собі сили й зрівняли рахунок. Набравши 4 очки у фінальній частині, команда Жидачівської ДЮСШ стала чемпіоном турніру, а кращим нападником визнано нашого Ігоря Воробяка – 9 голів.

 

Після закінчення турніру відбулось нагородження всіх учасників. Наша команда нагороджена кубком, гравці - медалями та подарунками від Св. Миколая.

Честь Жидачівської ДЮСШ відстоювали Павло Стефанюк, Мар’ян Бац, Станіслав Сенюра, Олег Магерко, Орест Оленчук, Владислав Кізима, Владислав Коваль, Максим Возняк, Мар’ян Пашко, Денис Сметана, Роман Турянський, Олег Нетежак, Ростислав Мосій, Ігор Воробяк, Нестор Подільний. Готували команду тренери ДЮСШ Володимир Сапуга та Йосип Витак. Тренерський склад висловлює подяку батькам футболістів, завдяки яким команда виїхала на цей турнір.

Після закінчення турніру за хорошу гру команду Жидачівської ДЮСШ запрошено взяти участь у престижному міжнародному турнірі в м. Кракові за участю провідних клубів Тоттенхем, Манчестер Сіті (Англія), Шальке (Німеччина), Лаціо (Італія).

Йосиф БУДЗІНСЬКИЙ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин