Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

З нагоди Дня Бога Творця у Стрийській єпархії відбувся священичий футбольний турнір

Третій рік поспіль у Стрийській єпархії в особливий спосіб відзначили екологічне церковне свято День Бога Творця. Це свято відзначається у нашій Церкві 14 вересня. Саме з цієї нагоди священики єпархії у вересні збираються разом для спільної молитви і заняття спортом.

 

29 вересня у Ходорові священики з чотирьох районів Стрийської єпархії - Жидачівського, Стрийського, Городоцького і Перемишлянського - з’їхалися, щоб вшанувати і популяризувати особливе екологічне свято завдяки найбільш популярній грі в світі, якою є футбол. У храмі св. Безсрібників Косми і Дам’яна з благословення о. декана Мар’яна Черепанича священики помолилися молебен, який очолив о. Олег Кобель, референт Бюро екології Стрийської єпархії УГКЦ. Після цього він звернувся до присутніх отців з інформацією про значення свята на честь Бога Творця і привітав священиків-футболістів.

 

Сам футбольний турнір проходив на полі зі штучним покриттям на території стадіону “Будівельник” м. Ходорова. Необхідні умови для гри було створено за сприяння міського голови п. Олега Коцовського.

Всі матчі проходили по два тайми тривалістю 10 хвилин. Таким чином було зіграно 9 матчів. Після цікавих та напружених спарингів переможцем стала команда священиків Жидачівського району. Друге місце зайняла команда з Перемишлянщини, третє - зі Стрийщини.. Четверте місце дісталося представникам Городоцького району. Всі команди нагороджені кубками, які вручив капітанам о. Олег Кобель. Нагорода кращого бомбардира дісталася о. Остапу Юріву. Кращий воротар турніру - о. Віталій Гулич.

о. Олег КОБЕЛЬ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин