Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Кубок Незалежності-2015» у Загірочку

24 серпня в с. Загірочку відбувся «Кубок Незалежності-2015» з міні-футболу для команд до 18 років. У змаганнях брали участь села Загірочко, Добрівляни (U-14), Добрівляни (U-17), Бортники, Ліщин, Садки, Дуліби, Городищенське, смт. Нові Стрілища, м. Ходорів, м. Ходорів (цукровня) та м. Стрий (U-12).

 

12 команд жеребкуванням було поділено на 3 групи по 4 команди. У півфінали виходили по одній кращій команді з кожної групи і переможець пари двох кращих команд, які зайняли другі місця в своїх групах. У півфінали напряму потрапили Загірочко, Ліщин, Дуліби а також переможець матчу Ходорів - Садки, команда Ходорів.

 

У півфіналах жереб звів команди Ліщина та Дуліб (рахунок матчу 1:6 на користь останніх), а також Загірочка та Ходорова (5:0 на користь господарів). Матч за 3 місце вийшов напружений: 3:2 на користь Ходорова у матчі з Ліщином.

У фіналі ж команда-господар Загірочко впевнено обіграла Дуліби 4:0 і стала першим переможцем турніру «Кубок Незалежності-2015».

Команди нагороджені кубками, медалями і грамотами. Індивідуальні нагороди отримали: кращий гравець Павло Минурка, кращий захисник Микола Мисак, кращий воротар Віктор Ткачук, кращий бомбардир Павло Шептицький.

Кубок відбувся за підтримки ВО «Свобода» та бійця ОЗШР 93 ОМБР «Карпатська Січ» Андрія Чада. Окрема подяка, Андрію Хомуту, Петру Атаманчуку, Михайлу та Тарасу Дубовським, Назару Попку, колективу команди ФК «Козак», суддям турніру Роману Піпі та Івану Стеціву за допомогу в організації і проведення турніру. Організатор змагань - Тарас Кашинський.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин