Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

XII Спартакіада для людей із особливими потребами

Щороку районна асоціація інвалідів організовує спортивне свято для людей з особливими потребами У цьому році відбулася XII Спартакіада, присвячена 150-річчю від дня народження Митрополита Андрея Шептицького, пам’яті Героїв Майдану та воїнів АТО. Хвилиною мовчання учасники свята вшанували членів асоціації, яких уже немає з нами, та пам'ять загиблих героїв Революції Гідності й воїнів АТО.

Урочисту частину продовжили виконанням Гімну України та підняттям національного прапора. Честь підняти національний стяг випала багатолітнім учасникам змагань, призерам районних та обласних спартакіад Марії Таламі та Любові Власовій.

Загалом у цьогорічних змаганнях взяли участь 43 учасники. Перед учасниками спартакіади та гостями з вітальними словами виступили міський голова Жидачева Володимир Левко, заступник голови районної ради Марія Стеців, заступник голови РДА Ольга Мельник, начальник обласного центру «Інваспорт» Мирослав Ніколаєв, помічник народного депутата Йосип Сенюра. Також на святі були присутні заступник керівника Пенсійного фонду в Жидачівському районі Марія Стадник, керівник територіального центру із соціального обслуговування Ігор Процан, представники Дрогобицького реабілітаційного центру Валентина Антонюк та Наталія Ніколаєва, Моршинського товариства інвалідів Зіновія Кецик та Галина Мацик, Стрийської асоціації інвалідів Іван Вінців, голова ревізійної комісії Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ «СОІУ» Віра Романова, голова Львівського міського товариства інвалідів Ольга Харченко.

Змагання проводились з кількох видів спорту й визначались кращі. Зокрема у бігу на 30 м перемогу святкували серед чоловіків Володимир Зварич, який зайняв I місце, та Олександр Яценко, який прибіг другим. Серед жінок кращими були Любов Власова та Марія Мацук. У дартсі серед чоловіків кращими виявились Андрій Підгайний, Андрій Гусак та Ігор Пашко, які відповідно посіли перше, друге та треті місця. З метанням серед жінок краще впорались Любов Власова, Марія Талама та Ольга Гайовська. У метанні набивного м’яча не було рівних Любомиру Мацуку, Ярославу Мацуку, Андрію Гусаку, серед жінок - Любові Гусак, Ользі Гайовській.

Зі стрибками в довжину з місця краще впоралися Любомир Мацук, Ярослав Мацук, Ярослав Михайлишин, серед жінок – Любов Власова, Марія Халос, Любов Меленчук. У інтелектуальній грі у шашки перемогу святкували Андрій Підгайний та Степанія Ярмолюк. У змаганні з вимірювання сили кисті переміг Ігор Пашко, другим став Ярослав Талама, у жінок Марія Талама, Любов Власова та Марія Галюк вибороли призові місця. Учасникам XII спартакіади довелося опанувати й нову для них командну гру, що введена до переліку змагань на обласній спартакіаді, – «боча», яку проводили представники «Інваспорту».

Опісля спортивних змагів на всіх чекали приємні дарунки: квіти, пам’ятні призи, грошові премії. Звісно, переможців змагань нагороджено грамотами, медалями, грошовими призами, пам’ятними сувенірами, квітами. Вручення нагород проводив керівник сектору молоді та спорту Йосиф Будзінський.

XII спартакіада для людей з особливими потребами пройшла за підтримки народного депутата України А. Кота, керівника ПАТ «Кохавинська паперова фабрика» М. Титикала, підприємців В. Шведа, О. Підлісецького, Я. Ілюк, С. Посацького, Чорнейка, райдержадміністрації, районної та міської рад.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин